• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

957. Я не даю жодній людині права судити інших, лихословити про інших чи зводити наклеп на духовність іншої душі

Неділя, 3 листопада 2013 р. Божого, 19:07

Моя ніжно улюблена дочко, способом для виявлення сатанинських атак є спостереження за тим, як поводяться заражені дияволом душі. Вони ніколи не будуть спокійними. Натомість вони з шаленою невгамовністю будуть кричати непристойності, брехати і гнівно кричати на свою ціль. Сатана і його демони перебувають прямо зараз у страшній люті, і вони будуть нападати на всіх і кожного на їхньому шляху, хто проголошує Слово Боже в ці часи.

Душі, наповнені рисами, пов’язаними з дияволом, такими як гордість, зарозумілість і перебільшена повага до власного зіпсованого людського інтелекту, будуть першими в черзі, щоб нападати на тих, хто веде Мою Залишкову Армію. Кожна тактика, кожен вчинок і кожен словесний напад буде пронизаний глибокою та стійкою ненавистю до душ, яких вони атакуватимуть. Результат їхніх нападів завжди буде таким, ніби вас, жертву, вдарили в живіт — це класична атака сатани.

Коли ви будете свідками наклепу, фальшивих звинувачень чи лихослів’я проти вас, Мої любі послідовники, то будете знати, що це ніколи не могло приходити від Мене, вашого Ісуса. Я не даю жодній людині права судити інших, лихословити про інших чи зводити наклеп на духовність іншої душі в Очах Бога. Тільки Я, Ісус Христос, можу Судити людину за її гріхи. Нікому більше не було дано це право, тому що воно належить тільки Мені.

Якщо ви судите іншого в Моє Святе Ім’я, з ненавистю у вашому серці, Я теж судитиму вас за вашими вчинками. Якщо ви завдаєте болю іншій дитині Бога і оголошуєте її злою, тоді ви також вважатиметеся злими в Моїх Очах. Око за око — це буде ваше покарання. Ви можете думати, що ви виправдані, коли очорнюєте інші душі в Моє Ім’я, але натомість ви являєтесь ворогом в Моїх Очах. Ті, які звеличують себе переді Мною, стверджуючи, що їхні людські знання про духовні речі роблять їх вищими, повинні знати, що вони стануть нічим. Якщо ви зрікаєтеся Мене і заявляєте, що Моє Святе Слово виходить із уст лукавого, то ви підписали свою долю і ви ніколи не побачите Мого Лиця. Ви не отримаєте Милосердя, тому що ви хулили проти Мене.

Моє попередження для тих, хто зраджує Мене, полягає в наступному. Якщо ви будете боротися зі Мною, ви ніколи не переможете. Моя Сила Всемогутня. Жодна людина ніколи не переможе Мене. Все ж багато хто розбиватиме Моє Серце, намагаючись змагатися зі Мною, оголошуючи себе більшими за Мене і стверджуючи, що їхні знання перевершують Мої. Відійдіть від Мене, ви невдячні чоловіки і жінки, ваші гріхи богохульства ніколи не будуть забуті.

Ісус Христос

Спаситель Людства

Bookmark the permalink.