• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

956. Найбільших переслідувань Християнам завдадуть самі ж Християни

Субота, 2 листопада 2013 р. Божого, 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен закликати всіх Божих дітей об’єднатися разом і молитися за Мою Церкву на Землі.

Моє Серце важке в цей час через велику ненависть до практикуючих Християн. Переслідування Християн триватимуть в усіх країнах, і охоплять всіх, хто в цей час має свободу віддавати шану Мені. Найбільших переслідувань Християнам завдадуть самі ж Християни. Бичування Мого Тіла на Землі буде найгіршим зсередини, коли брат піде проти брата і сестра проти сестри. Ви скоро побачите проголошення нових молитов, які будуть запроваджені новою літургією.

Найбільші зміни торкнуться Святого Причастя: його представлять як щось таке, що має мало спільного з Моєю Смертю на Хресті, коли Я віддав Моє Тіло за всіх грішників. Заявляючи, що Святе Причастя означає об’єднання всього людства як одного цілого перед Богом, ви ображатимете Мене, тому що це буде суперечити Істині. Правда більше не означає Правду, тому що дуже багато людей поширюють брехню, перебільшують і не розуміють, як легко Істина може бути підроблена. Коли Істина перекручена витонченим способом, багато хто не помітить змін, коли Істини вже не дотримуються. Брехня займе місце Правди, поділить людський рід і створить відокремлення від Бога, що призведе до руйнування.

Завжди плекайте Істину, тому що без неї сонце буде затьмарене, місяць більше не даватиме світла коли настає ніч, і зірки більше не будуть сяяти в ті дні, які будуть знаменувати остаточну темряву, перед тим як Я прийду, щоб повернути Своє Царство.

На той час лише Істина врятує вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.