• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

955. Мої вірні учні, в тому числі священики і святі слуги всіх Християнських вірувань, залишаться поруч зі Мною

П’ятниця, 1 листопада 2013 р. Божого, 23:17

Моя ніжно улюблена дочко, дух зла поширюється і це впливає на всіх тих, хто жорстоко виступає проти цих Послань. Це призведе до ще більшої злоби, брехні і розроблених планів, призначених для того, щоб зупинити цю Місію. Ви повинні ігнорувати тих, які мають злі язики, і тих, кого поїдають духовні ревнощі, хто робитиме все, щоб спробувати зруйнувати цю Мою Місію – принести всім спасіння.

Я кажу вам, всім, хто йде слідом за Мною, що ці Послання надто важливі для вас, щоб звертати увагу на тих, хто ненавидить вас в Моє Ім’я. Бо їхня ціль – це Я, Ісус Христос. Пам’ятайте це.

Проте, їхня гординя змусила їх вірити, що вони діють так, тому що люблять Мене. Вони повинні знати, що Я б ніколи нікому не дозволив говорити таку брехню чи поширювати такі негідні чутки про інших в Моє Ім’я.

Тільки Я, Ісус Христос, Агнець Божий, маю Владу відкривати вам Істину в ці часи. Істина засмутить багатьох і її буде гірко проковтнути, бо вона має таку величину, що лише ті, які сильні у любові до Мене, зможуть прийняти її. Незалежно від того, наскільки важко вам буде її сприйняти, Істина зробить вас вільними. Вона відкриє вам очі на зло, коли воно замасковане під добро, на злих людей, які поширюють богохульство, коли кажуть, що вони говорять Моє Слово, і на Моїх ворогів, які хочуть знищити Божих дітей.

Багато фальшивих пророків, які поширюються в кожній країні, піднімуться, щоб проголошувати, що брехня, яка виливається з вуст антихриста, є правдою. Вони також говоритимуть, що антихрист – це Я. Вони говоритимуть все про Євангеліє, що буде здаватися правильним, і будуть використовувати уривки з Біблії, в тому числі цитати від Мене, щоб виправдати свою підлу місію. Але ті, хто знає Мене, ви завжди знайдете брехню і єресь, що приховані в цих так званих пророчих словах. Вони будуть суперечити цим Посланням і оголосять Моє Слово єрессю. Зараз саме той час, щоб заглушити всі ті голоси, які закликають вас слухати їх, а не Мене.

Ви повинні продовжувати нагадувати собі Істину, яка міститься в Святому Євангелії. Ви повинні слухати Мене, коли Я навчаю вас.

Незабаром всіх тих, які керували Моєю Церквою в минулому, всіх тих, в Моїй Церкві, які забезпечують Божих дітей Істинним Словом Божим, і всіх, хто залишиться вірним Істині, відштовхнуть вбік. Католицька Церква зробить низку тривожних заяв щодо того, чому вона повинна змінитися і внести поправки до всіх частин своєї структури. Вона буде використовувати гріхи тих, хто в Моїй Церкві, і тих, які зрадили Мене, як виправдання, щоб вивернути Мою Церкву навиворіт.

Багато Моїх священнослужителів будуть відсторонені і зроблені винуватцями. Багатьох будуть шукати і оббрешуть, а також висунуть інші претензії проти їхнього доброго імені, перш ніж їх проженуть. Ось як багатьох священиків виженуть з Моєї Церкви, для того, щоб дозволити ворогам Бога отримати повний контроль над нею зсередини. Кожному наклепу, вчиненому ворогами Бога проти Моїх священнослужителів, будуть публічно аплодувати і представляти, як добру справу, щоб зберегти добре ім’я Церкви.

О, як ви всі будете обдурені, і як Правда буде прикрита, прихована, а потім проігнорована. Всі ці зміни в майбутньому будуть відбуватися швидко, і поширення цих речей багатьох здивує. Серед всього цього буде збентеження, страх, смуток і велике горе. Моя Церква стане настільки роздробленою, що вся довіра в її стінах буде зруйнована. Це спричинить великий страх, а потім, в спосіб, який спершу не буде здаватися ясним, Католицька Церква стане провідною силою в новій єдиній світовій релігії.

Ця нова гидота буде проголошувати велику любов до бідних і голодних в світі. Але вона не буде проповідувати Моє Слово, і не залишиться вірною Моїй Церкві. Але не зважаючи на це, Моя Церква буде продовжувати жити.

Мої вірні учні, в тому числі священики і святі слуги всіх Християнських вірувань, залишаться поруч зі Мною. Мій Залишок витримає випробування часом, і він ніколи не може померти, бо Я є Церква. Мене неможливо знищити.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.