• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

952. Мати Спасіння: Церква мого Сина стане місцем перебування антихриста

Вівторок, 29 жовтня 2013 р. Божого, 19:30

Моя мила дитино, всі Небеса об’єднуються в союзі з моїм Сином, щоб прийти на допомогу тим святим священикам, які опиняться всередині великої битви. Так багато цих дорогоцінних душ будуть змушені терпіти страшний біль і страждання, коли їм доведеться бачити єресь, яка виникне зсередини Церкви.

Вони будуть збентежені, налякані і багато з них будуть відчувати, що вони не мають куди податися. Саме тоді вони повинні звернутися до мене і попросити мене Присвятити їх моєму Синові, щоб Він міг вилити на них кожну краплину Своєї Дорогоцінної Крові. Коли вони будуть покриті цим Даром, то знатимуть, що повинні робити. Вони мають знати, що я попереджала моїх дітей на протязі століть про це нечестиве відступництво, яке планується лукавим.

Церква мого Сина стане місцем перебування антихриста, і тепер, коли Істина розкрита, багато хто відчуватиме страх і терпітиме біль Бичування мого Сина. Церква мого Сина буде переслідувана, зруйнована, осквернена — поки, врешті-решт, в ній не розмістять трон, на якому буде сидіти антихрист. Звідти він, антихрист, і оголосить, що він є Христос, і що світ буде врятований завдяки йому.

Приймаючи брехню, ви заперечуєте Істину. Ігноруючи Істину, ви будете вірити у вигадане павутиння обману, сплетене лукавим, і воно спіймає вас у пастку. Захоплені одного разу, у вас буде спокуса слідувати за натовпом, в кожній країні, яка проявлятиме велику повагу до антихриста. Будь ласка, діти, читайте цю Молитву Хрестового Походу для боротьби з єрессю, яка охопить Церкву мого Сина на Землі.

Молитва Хрестового Походу (125) Щоб захистити Пресвяте Боже Слово:

„О Мати Спасіння, допоможи мені, покірному слузі Бога, захищати Його Пресвяте Слово в часи страждань. Присвяти мене, дорога Мати, твоєму Синові, щоб Він міг покрити мене Своєю Дорогоцінною Кров’ю. Даруй мені, через Заступництво твого Сина, Ісуса Христа, благодать, силу і волю, щоб залишатися вірним Вченню Христа в часи Скорботи, яка поглине Його Пресвяту Церкву на землі. Амінь.“

Ідіть до мого Сина, дорогі служителі Христа. Ви належите Йому. Він допоможе вам під час переслідувань. Він ніколи не залишить вас в час вашої потреби.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.