• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

951. Моя Церква була збудована на Істині, і лише Істина повинна виходити з її вуст

Неділя, 27 жовтня 2013 р. Божого, 23:30

Моя ніжно улюблена дочко, коли Моїй Церкві відкрито аплодує гордий та світський світ, знайте, що дві окремі організації вже близькі до того, щоб з’єднатися в одну. Коли Моя Церква приймає світський світ, стає політично мотивованою ним і шукає визнання в світі політики та бізнесу, знайте, що Я ніколи б не схвалював таку діяльність.

Моя Церква була збудована на Моєму Слові. Моя Церква була збудована на Істині, і лише Істина повинна виходити з її вуст. Коли Моя Церква, з Моєю Владою, висловлюється проти гріха, вона завжди страждатиме від критики, бо людина завжди захищатиме гріх. Гріх робить життя людини прийнятнішим для неї та інших, і вона робитиме все можливе, щоб проголошувати, що Пекло – це нісенітниця. Коли Моя Церква говорить тільки про цей світ, його скорботи, його проблеми, страждання людини, і не проповідує Боже Слово, вона відокремлює себе від Мене. Тільки ті, в Моїй Церкві, які залишаються вірними тому, чому Я вчив їх, справді можуть сказати, що вони належать до Моєї Церкви. Моя Церква складається лише з тих, хто говорить Істину.

Коли ті, хто знаходиться всередині Моєї Церкви відхиляють Мене, Ісуса Христа, тоді дух зла входить в її володіння. Мене витісняють з Моєї Церкви. Мене вже не шанують так, як раніше. Мої Власні Слова більше не використовують для проголошення Істини. Їх перекручують, щоб виправдати слова, вчинки і дії, які не походять і ніколи не будуть походити від Мене. Моє Слово ніколи не може бути зміненим, і кожна людина, яка бере Моє Слово і осквернює його, зазнає вічного покарання.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.