• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

950. Я не стоятиму осторонь, спостерігаючи, як ви руйнуєте своє життя, яке може бути вашим навічно

Субота, 26 жовтня 2013 р. Божого, 17:52

Моя ніжно улюблена дочко, коли люди намагаються з’ясувати, кому з дітей Божих Я бажаю принести Моє Милосердя, відповідь — усім. Я не виділяю нікого, тому що Я люблю кожну народжену душу, кожну з яких створив Мій Отець. Жодна душа не може бути виключена з цієї Моєї завершальної Місії спасіння людства. Я приходжу, щоб принести спасіння всім.

Запитайте будь-яких добрих батьків, чи вони би пожертвували однією своєю дитиною заради іншої, і вони скажуть вам це: „Незалежно від того, наскільки погано вони поводяться чи завдають мені болю, я ніколи не зможу відмовитися від них, бо вони є частиною мого тіла“. Те ж саме стосується і ворогів Бога. Вони ображають Його і завдають Йому великого смутку, але Він все одно любить їх, бо вони походять від Нього, хоча вони голодують через гріх людства.

Як це так, запитаєте ви, що Я можу пробачити тих, хто найбільше завдає Мені болю? Хто бичує інших та завдає їм болю і страждань? Це тому, що Я люблю їх. Я завжди буду любити грішника. Їхні гріхи Мені огидні, але Я завжди чекатиму, щоб обійняти їх.

Ця Місія стосується прощення. Все це заради спасіння ваших душ.

Хоча Мої Слова можуть бути інколи суворими, вони дані вам, тому що Я люблю вас і не можу витерпіти навіть думки, що можу втратити вас. Ті, які зрадили Мене через свої життєві амбіції, ніколи не повинні боятися прийти до Мене і попросити Мене про допомогу. Я сумую за вами. Я у скорботі, але Я використаю всі можливі втручання, не порушуючи Завіту Мого Отця про вільну волю, яка завжди буде залишатися вашою аж до нового початку. Ніщо з того, що б ви не зробили не відокремить вас від Мене, якщо ви попросите Мене пробачити вас.

Я вкрию світ Своїм Милосердям і Я обіцяю, що буду втручатися в кожий злий вчинок, здійснений Моїми ворогами, щоб втягнути вас в оману. Я не кину вас на розтерзання вовкам, які хочуть зжерти вас. Я не стоятиму осторонь, спостерігаючи, як ви руйнуєте своє життя, яке може бути вашим навічно. Я буду підтримувати вас аж до того часу, коли вам доведеться прийняти остаточне рішення. Я не відпущу вашу душу так легко. Я помер жорстокою смертю, щоб врятувати вас. Цього разу ви станете свідками найпотужнішого Божественного Втручання, щоб повернути вас. Ви Мої. Я ваш. Звір не завоює душі легко, бо Я — Бог, нездоланна сила. Я — Всемогутній. Сатана не має нічого, але його хитрість заманить слабких серед вас. Я закликаю всіх вас, хто любить Мене, молитися, щоб ті, які є слабкими, прийняли Моє Божественне Втручання з любов’ю у своїх серцях.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.