• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

948. Дуже мало людей сьогодні у світі мають віру чи довіру до Бога

П’ятниця, 25 жовтня 2013 р. Божого, 23:55

Моя ніжно улюблена дочко, коли люди звинувачують тебе у поширенні страху через ці Послання, то вони повинні зрозуміти Мій справжній намір. Страх походить з гріховності тих, чиї душі просякнуті темрявою, які ходять посеред вас. Ваші вороги — це Мої вороги.

Вони створять таку фальшиву духовність в кожній країні і вона не буде походити від Мене. Вони будуть настільки чарівними, що проникатимуть поміж високопосадовців, аби поширювати лжевчення нью ейдж, що походить від сатани. Багато хто вважатиме ці жахливі дії невинною розвагою, але за начебто безневинним зовнішнім виглядом криється хитрий план позбавити світ його віри у Пресвяту Трійцю.

Дуже мало людей сьогодні у світі мають віру чи довіру до Бога, а тому, коли слуги cатани представлять їм хибні цінності, фальшиву духовність і поганство, багато хто спокуситься. Вони будуть залучені до фальшивого благодійного відстоювання прав тих, котрі шукають схвалення свого власного способу життя, яким кидають виклик Законам, які встановив Мій Отець. Через те, що їхня віра в Бога є слабкою, вони будуть відкриті на брехню. Натомість вони будуть поклонятися фальшивому богу, антихристу.

Я говорю вам про ці речі, тому що все це є Істиною. Чому б Я не попередив вас про ці речі? Я — ваш Спаситель, і Я готуюся врятувати всіх вас, нарешті, після цього тривалого й болісного часу.

Людина перетерпіла невимовні страждання через сатану. Так багато людей не розуміють, наскільки він руйнує їхні життя. Він руйнує ваші стосунки з іншими людьми, затягує вас у пороки, які руйнують вас, змінюють вас і заманюють в пастку. Незалежно від того, що він дає вам, ви завжди відчуватимете себе порожніми.

Ви будете продовжувати падати і падати, допоки не станете чинити розпусні та протиприродні дії, і ви не знайдете жодного задоволення. Тільки Я, Ісус Христос, можу принести вам справжній мир, любов і спасіння. Оскільки ваше життя на землі буде змінене антихристом за межами вашого розуміння, Я повинен попередити вас. Я роблю це не для того, щоб принести вам страх, але щоб підготувати вас до Істини. Тільки Істина визволить вас від гріховності тих, які живуть, дихають, і які помруть через їхню відданість сатані та його демонам.

Лише Я, Ісус, — ваш Шлях у пошуку полегшення від переслідувань, які ці злі, хитрі і брехливі люди завдадуть світові.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.