• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

947. Бог Отець: Це заклик до спасіння для тих з вас, хто не буде піддавати сумнівам єресі, які скоро будуть оголошені

Четвер, 24 жовтня 2013 р. Божого, 19:45

Моя найдорожча дочко, Я прийшов сказати світу, що вороги, які бродять по землі під виглядом тих, які говорять, що несуть Слово Мого Сина до народу, тепер об’єдналися, воєдино. Як єдине ціле, вони зібрали докупи всі свої сили і будуть псувати землю своїм злим обманом.

Я готовий. Очікую. Як тільки вони введуть свої огидні закони, Я нанесу удар, і світ стане свідком Моїх покарань. Мої Попередження впали на глухі вуха, і тих, які занадто горді, щоб прийняти Руку Милосердя, дану вам через Мої Послання. Керівники тих, хто буде переслідувати вас в ім’я прав людини, страждатимуть від Моєї Руки. Вони вважають, що їхня сила всемогутня, і що вони непереможні, але скоро вони дізнаються, що вони є ніщо без Сили свого Творця.

Я є Творцем Життя, і якщо ті, які вирішили використати свою владу, щоб позбавити життя Моїх дітей, в тілі і душі, то вони втратять все. Якщо ви ведете боротьбу з Моїми дітьми і зраджуєте Мого Сина, Ісуса Христа, то для вас є мало надії. Я не обдарую вас Своїм Милосердям так легко, тому що ви викликаєте в Мене великий Гнів. Все ж, Я жадаю вашої вірності, але попереджаю вас про небезпеку розважатися з лукавим. Я дам вам усі можливості, щоб відірватись від кайданів, які пов’язують вас з безбожною трійцею. Ви повинні звільнити себе від ланцюгів сатани. У вас мало часу.

Я прошу вас заглянути в Мою Святу Біблію, Євангеліє, і шукати ознаки, дані вам про передбачене велике відступництво, бо воно поглинуло світ і поширюється як смертельний вірус у всі можливі частини вашого суспільства. Ви були заражені, і тепер Я приходжу, ваш Отець, щоб очистити вас від цієї страшної недуги. Ви повинні благати Мене про допомогу, поки не стало занадто пізно для вас.

Ви повинні тепер читати цю молитву Хрестового Походу. Просіть Мене про допомогу.

Молитва Хрестового Походу (124) – Почуй моє благання про свободу:

„О Боже, мій Милосердний Отче, Творче всього сущого, почуй моє благання про свободу. Звільни мене від ланцюгів рабства і захисти мене від злого переслідування. Допоможи мені розрізнити Істину і прийди мені на допомогу, навіть якщо я заплутався, і можу сумніватись у Твоєму Слові. Пробач мені, якщо я образив Тебе і візьми мене до притулку Твого Нового Раю на землі. Амінь.“

Мій час, щоб оголосити про Друге Пришестя Мого Сина, близький. Час йтиме швидко, і царювання Моїх ворогів, хоча і може бути недовгим, буде здаватися вічністю через жорстокість, яку вони проявлять до Моїх дітей. Вони не покажуть абсолютно жодної прихильності до тих нерозумних людей, які присягнуть на вірність звіру. Так само, як лукавий ненавидить Мене, він ненавидить і всіх Моїх дітей, як добрих, так і злих.

Це заклик до спасіння для тих з вас, хто не буде піддавати сумнівам єресі, які скоро будуть оголошені. Ви повинні задаватися питаннями і досліджувати всі сумніви, які захоплюють ваші душі, коли ви незадоволені будь – якою новою формою вчення, про яке відчуваєте в ваших серцях, що воно не є правильним.

Я не давав повноваження на введення будь-яких нових законів чи таїнств в Моє Найсвятіше Ім’я.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

 

Bookmark the permalink.