• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

946. Мати Спасіння: Мій Син в цей час планує велике оновлення на Землі, і це спричинить багато болю

Середа, 23 жовтня 2013 р. Божого, 15:34

Моя дитино, в цей час я покриваю всіх Моїх дітей Своїм захистом, аби вони могли залишатися спокійними, в мирі і були сильними в ці часи великих випробувань. Ви, дорогі діти, повинні прийняти той факт, що ви завжди будете відчувати біль, спричинений самотністю, відкиданням і відхиленням з боку тих, котрі зневажають Слово Боже. Світло притягує тих, хто знаходиться в темряві, і вони завжди будуть нападати і кидатися на вас, коли ви перебуваєте в цілковитій єдності з Моїм Сином, Ісусом Христом.

Мій Син в цей час планує велике оновлення на Землі, і це спричинить багато болю, бо воно відбудеться у вигляді очищення. Це означає, що багато людей будуть страждати за свої гріхи, і що Земля готується для Ісуса Христа, так, що коли очищення завершиться, буде зроблене оголошення. Тим часом вороги Бога будуть поширювати брехню і єресі, аби перемогти над грішниками і всіма тими, хто любить Мого Сина, для того, щоб контролювати їх.

Всі ці сумні події повинні відбутися перед Другим Пришестям Мого Сина, Ісуса Христа.

Я прошу вас, дорогі діти, бути терплячими і зносити ці труднощі заради Мого Сина, Який ніжно любить вас. Ніколи не тривожтеся, бо скоро ви побачите Його Новий Рай, де немає ні печалі, ні болю, ні зла. Ваші страждання за Мого Сина є малими і незначними порівняно з тими, які Він перетерпів за всіх вас, коли помер на Хресті, щоб вас врятувати.

Тому, будь ласка, покладайте всю свою надію на Мого Сина і будьте вдячні, що ви отримуєте провід з Небес. Радійте, бо ви отримали достатньо часу, щоб належним чином підготуватися до Великого Дня Господа.

Будьте в мирі.

Ваша улюблена Мати

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.