• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

944. Всі, хто носить трикутник, знак найбільш нечестивої трійці, будуть залучені до схвалення таких благодійних організацій

Вівторок, 22 жовтня 2013 р. Божогоя, 13:20

Моя ніжно улюблена дочко, кожен куточок Моєї Церкви готується до нових ритуалів. Публічні заяви про необхідність бути скромними і турботливими стануть пріоритетними для світської благодійності, яка буде запроваджена антихристом. Всі ці слуги сатани беруть учаcть у приватних урочистостях, і їхня глобальна мережа створить всесвітні благодійні організації, організовані для того, щоб переконати вас, що вони божественно натхненні.

Всі, хто носить трикутник, знак найбільш нечестивої трійці, будуть залучені до схвалення таких благодійних організацій, і таким чином це вивищить їх в очах світу. Раптом почнуть говорити про новий, потужний і так званий євангельський рух, і люди передаватимуть свої гроші, щоб сприяти збільшенню їхніх зусиль задля допомогти бідним в світі.

Всі вважатимуть, що твориться велике добро, і деякі лідерами в Моїй Церкві будуть захоплюватися в усіх куточках землі. Дуже мало людей будуть оспорювати їхні наміри, але коли ви побачите, що найбільші світові банки долучаються до їхніх зусиль, ви будете знати, що цей вчинок задуманий для того, щоб обманути вас. Наскільки хитрий звір. Якими розумними здаватимуться його вчинки, оскільки вони будуть формою обману в солодкій обгортці, який зможуть розпізнати лише ті, які благословенні Даром Святого Духа. І під час всіх розмов про загальне благо людини, бажання об’єднати всі релігії, щоб утворити одну велику спільноту людей, не буде вимовлено жодного слова про Моє Вчення, яке каже, що Божі діти повинні залишатися вірними Моєму Святому Слову.

Час спливає швидко, і в цій, на вигляд добре впорядкованої і ретельно спланованій пропаганді, почнуть з’являтися тріщини. Коли діє сатана, поширюється плутанина, створюється поділ, швидко зростають протиріччя, і ніщо ніколи не є впорядкованим. Деякі вшанування, що виявляються Мені перед Моїми Дарохранильницями, зникнуть. Безперервні години Адорації будуть припинені, і невдовзі вони приберуть статуї святих із Церков. Всі їхні вчинки будуть виправдані в ім’я викорінення Церкви старого зразка і для того, щоб зробити її актуальнішою, цікавішою та більш привабливою для невіруючих.

Ті, які знають Мене, повинні робити все, що можуть, поширюючи Євангеліє, тому що, будьте певні, ви не почуєте нічого про Святу Біблію. Ви почуєте лише ті цитати, які будуть перекручені, для того, щоб підтримувати брехню. Коли вони позбавлять Церкву її гідності, на них почнуть литися покарання з Небес. З часом їх буде зупинено, але спершу ці випробування повинні відбутися, як було передбачено.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.