• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

941. Ви повинні залишатися спокійними, в мирі, але з непохитною рішучістю продовжувати проголошувати Святе Слово, що міститься в Євангелії

Неділя, 20 жовтня 2013 р. Божого, 12:07

Моя ніжно улюблена донечко, Я бажаю повідомити всім вам, Моїм любим апостолам, тим, які ходять по землі і проголошують Моє Святе Слово, що ви повинні триматися Мене, вашого Ісуса, як ніколи раніше. Ці часи, які чекають на вас попереду, будуть важкими, і всі ті, котрі залишаються в Мені, зі Мною і для Мене, ви будете відповідальними за збереження Полум’я Мого Світла палаючим в темних прийдешніх днях.

Мої дорогоцінні діти, ви повинні залишатися спокійними, у мирі, але з непохитною рішучістю продовжувати проголошувати Святе Слово, що міститься в Євангелії, в кожному куточку світу. Ви, Моя Залишкова Армія, приведете всіх Божих дітей до Мене і допоможете врятувати їх від туману зла, який захопить мільйони душ.

Ви – Мої, і ви ходите в Божому Світлі, прокладаючи шлях для спасіння світу.

Мої Милості виливаються на вас, Мої любі апостоли, і як тільки ви зрозумієте, що Я веду вас, і повністю довіритесь Мені, ніяке лихо не відбудеться з вами. Але якщо ви дозволите собі стати добровільними слугами брехні, то Мій Захист не покриє вас. Ті з вас, які стоять на боці лжепророка і антихриста, будуть захопленими сатаною, і він не дозволить вам звільнитися. Ті з вас, які йдуть поряд з Моїми ворогами і п’ють з чаші змія, будуть знищені ним, якщо наважаться кинути йому виклик.

Почуйте зараз Моє попередження: якщо ви станете на бік звіра і присягнете безбожною клятвою шанувати єресь, то вам буде надзвичайно важко звільнити себе з його мерзенного контролю. Моліться, щоб у вас була мудрість бачити Істину.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.