• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

940. Антихрист надаватиме гранти, щоб спонукати компанії, організації, а також благодійні фонди працювати на його новий єдиний всесвітній торговельний центр

Субота, 19 жовтня 2013 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена донечко, Я закликаю всіх Моїх учнів, які почули і впізнали Мене в цих Посланнях, послухати Мене зараз.

Ця Праця, яка була дарована вам, є Святою. Незалежно від мук, знущань, страждань і насмішок, які ви можете терпіти через цю Місію, пам’ятайте, що ця Праця — Моя. Моя остання Місія, дана світові через Божого пророка, — це великий Дар людству. Будьте вищими за висміювання, з якими ви зустрінетесь, і знайте, що вони створюються лукавим з ціллю зупинити Істину. Істина, Моє Святе Слово, буде розтоптане і кожен демон, випущений з глибин Пекла, зробить все можливе, щоб змусити замовкнути Мій Голос.

Втілюючи свої наміри через ті душі, які залишають себе відкритими для зараження, сатана невдовзі замаскує своє зло і представить його світові під виглядом Святого Письма. Вони скажуть, що це нове вчення божественно натхненне Мною, Ісусом Христом. Буде привернута увага всього світу, коли його представлять, частину за частиною, і цьому вченню аплодуватимуть, особливо у світському світі. Ті, кого ви б нізащо не очікували побачити, що вони шанують Бога, будуть першими в черзі, щоб прийняти серію єресей – брехні проти Мене, – коли вони будуть представлені.

Католицька Церква ніколи раніше не отримувала такої публічної пошани від світових медіа і політичної еліти, яку отримає. Ніколи раніше, так як вони будуть це робити, атеїсти і сповідники всіх релігій, в тому числі тих, які не шанують Мене, не відкривали свої обійми і не падали на коліна на честь тих, котрі стверджуватимуть, що вони від Бога.

Коли зникне Моє Зображення і його більше не можна буде побачити, і коли Мої Хрести, Святі Біблії, Літургійні молитовники, вервички, медалики, парамани і Бенедиктинські Хрести не можна буде знайти, ви будете знати, що правління звіра почалося.

Світ співатиме хвалу антихристу. Як тільки він створить мир, – фальшивий мир – встановлений через війни, які він допоміг розпочати, він зробить приголомшливі заяви. Він, антихрист, оголосить, що він отримав послання від Бога Отця, і вони будуть здаватися справжніми. Потім, використовуючи силу окультизму, він, як буде здаватися, зцілить багатьох людей і начебто матиме великі духовні дари. Багато людей будуть здивовані його так званими „чудесами“, які він, як здаватиметься, робитиме, і світ буде поклонятися йому і лежатимуть біля його ніг. Тоді він, антихрист, оголосить себе Ісусом Христом, Сином Чоловічим, і скаже, що прийшов час для того, щоб він повернув собі світ і врятував все людство. Кожен, хто наважиться кинути виклик лихослів’ю та непристойностям, які литимуться з вуст звіра, буде суворо покараний.

В цей час, через зараження світу сатаною, гріх буде настільки поширеним, що людська гідність досягне найнижчого рівня, коли нечистота, похіть, жадібність і всі інші, огидні в Очах Бога, гріхи, чинитимуться у всіх громадських місцях. Оскільки гріх оголосять природною людською вадою, і через те, що вам скажуть, що Бог не буде судити вас за цю слабку людську рису, багато людей приймуть гріх і не матимуть сорому в своїх душах.

Світові знаменитості, артисти, ЗМІ та зірки кіно вимагатимуть, щоб їх бачили з антихристом, і його зображення буде помітнішим, ніж будь-кого іншого до нього. Він вільно спілкуватиметься багатьма мовами, він буде привабливим, матиме чудове почуття гумору та надзвичайні комунікативні здібності. Він буде дуже обережним щодо того, що він говорить про Бога, і ніколи не згадуватиме Божу Матір, оскільки вважатиметься, що Вона більше не відіграє жодної подальшої ролі.

Інтерв’ю антихриста на телебаченні буде звичною подією, і люди будуть ловити кожне слово з його вуст. Він буде впливати на політиків в кожній країні, і до тих, з ким його бачитимуть, будуть ставитись як до королівських осіб. Але цим не закінчиться. Його цитати будуть проповідувати із кафедр усіх церков. Йому віддаватимуть велику честь і високе становище у всіх церквах, поки зрештою він не сяде на новому троні в новому храмі Вавилону. Його вплив буде поширюватися на всі банки, торговельні закони та світову економіку. Антихрист надаватиме гранти, щоб спонукати компанії, організації та благодійні фонди працювати на його новий єдиний всесвітній торговельний центр. Велике багатство буде створене тими, хто захоче бути частиною імперії антихриста. Кожен, хто присягне на вірність йому, через релігійні церемонії або через ділові чи торговельні угоди, буде змушений прийняти знак. Ті, котрі приймуть знак, який буде у вигляді банківської карти і спеціального чіпа, вживленого у руку, віддадуть йому свої душі.

Всі ті, хто носить Печать Живого Бога, уникнуть пазурів антихриста і стануть захищеними від цього жаху. Не ігноруйте це попередження. Не бійтеся його, бо якщо ви будете дотримуватися Моїх вказівок, то ви будете захищені.

Я пролив багато сліз, даючи вам це Послання, і саме тому Мій Біль в тобі, Моя дочко, в цей час є настільки сильним. Втіште Мене, звертаючись до Мого Милосердя та за Моїм Захистом.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.