• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

934. Ви не знаєте Мене, тому що не впізнаєте Мене

Неділя, 13 Жовтня 2013 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена донечко, коли хтось з вас почувається покинутим і невпевненим в Моїй Любові до світу, ви ніколи не повинні переставати взивати до Мене про допомогу. Ви будете, час від часу, відчувати безвихідь, страх і самотність, коли будете дотримуватись Мого Святого Слова, даному світу через Святе Євангеліє. Навіть зараз, коли Моє Святе Євангеліє все ще представлене вам, ви відчуватимете себе дуже ізольованими, тому шо небагато людей виконують те, чому Я їх навчав через Моє Святе Слово.

Якщо ви кажете, що любите вашого ближнього, а потім обмовляєте його, ви все ще будете належати Мені. Якщо ви кажете, що вірите в Десять Заповідей, але пристосовуєте їх відповідно до вашого способу життя, то ви сліпі до Істини. Якщо ви приймаєте Таїнства, які ви отримали через Мене, але порушуєте їх, ви ображаєте Мене. Коли ви проповідуєте Моє Святе Слово іншим, а потім вивищуєте себе перед ними, кажучи, що ви достойніші ніж вони, в Очах Бога, ви ображаєте Мене.

Коли ви заявляєте, що Слово Боже більше не має значення в сучасному світі, і що Його потрібно пристосувати до вимог світського світу, то ви плюєте в Обличчя Бога. Якщо ви вважаєте, що ваші знання про Мене перевершують Моє Святе Слово, яке Я даю вам зараз через ці Послання, і що в них є помилки, то ви не знаєте Істини. Ви не знаєте Мене, тому що не впізнаєте Мене.

Отже, навіть ті з вас, які задоволені своїм розумінням Мого Святого Слова, і які не визнають Мене зараз в цій Місії – ви покинули Мене. Вам особливо необхідно просити Моєї допомоги, тому що без Мене ви ніщо.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.