• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

926. Церковне масонство зараз досягло найбільшого рівня влади в Моїй Найсвятішій Церкві на землі

Понеділок, 30 вересня 2013 р. Божого, 15:45

Моя дорога улюблена дочко, Я повинен попросити всіх Моїх священнослужителів остерігатися викликів прийняти участь у відступленнях, які будуть впроваджені, щоб переконати їх погодитися на нову клятву вірності, яка зробить недійсною їхню найсвятішу обітницю, яку вони склали Мені, Ісусу Христу, якщо вони погодяться на це.

Церковне масонство зараз досягло найбільшого рівня влади в Моїй Найсвятішій Церкві на землі, і скоро воно буде диктувати свою нову літургію, яка суперечитиме Моїй Найсвятішій Волі. Створена ворогами Бога і замаскована під нову адаптацію, щоб догодити політичним силам, які хочуть заборонити християнство, вона буде так швидко представлена, що багато хто в Моїй Церкві буде вражений.

Їм буде боляче бачити таку гидоту, але голосів Моїх вірних служителів не почують публічно, бо вони, масони, будуть контролювати те, як сприйматимуть цю нову літургію, у всьому. Кожен протест, який підніметься в єпархіях по всьому світу, буде відхилений і відкинений. Виправданням буде те, що Церква має залучати нові молоді душі, які від неї відійшли. Звертаючись до світського світу, вони скажуть, що через нову літургію навернеться більше людей.

О, якою брехливою буде ця мерзенність, і як багато людей попадуться на цю брехню, яка відведе таку велику кількість людей далеко від Істини. Книга Істини була передвіщена пророку Даниїлу, щоб Божі діти ніколи не забули Істину, коли вони тонутимуть в брехні, яка буде поглинати Мою Церкву на землі.

Прийміть Правду, яка встановлена Моєю Церквою на Землі. Не приймайте нових законів, які вас змушуватимуть прийняти в Моє Святе Ім’я, які будуть рівнозначні святотатству.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.