• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

925. Мою Істинну Церкву проженуть з Риму, і їй доведеться певне число років терпіти спустошення

Субота, 28 вересня 2013 р. Божого, 15:23

Моя ніжно улюблена донечко, завжди нагадуй тим, хто вірить в Мене, але хто не має уявлення, що Моє Друге Пришестя наближається, що вони мають завжди бути пильними до знаків, які були передбачені в Книзі Мого Отця, в часі перед Великим Днем.

Велике відступництво є першим знаком. Це тоді, коли віра в істину – Слово Боже – зникає і коли гріх прославлений в усіх куточках світу. Коли велике відступництво охопить Мою Церкву на землі зсередини – це буде знаком, що Моє Друге Пришестя дуже близько.

Коли ви побачите тих, котрі кажуть, що були призначені Мною вести Мою Церкву на землі, беруть участь в світському світі, щоб здобути прихильність, ви знатимете, що зміни вже почалися. Коли ви побачите як Велику Жертву – Моє Розп’яття – обговорюють, а Моїй Євхаристії надають нове значення, ви знатимете, що Моя Церква буде кинута в пустелю.

Моєю Церквою Я називаю тих, хто не відхиляється від Істини і хто продовжує, як і раніше, приймати Слово Боже. Мою Істинну Церкву проженуть з Риму, і їй доведеться певне число років терпіти спустошення. ЇЇ зневажатимуть язичники, і вона буде страждати, але завдяки Моїй Благодаті, вона залишатиметься неушкодженою, і ті відважні душі, які відмовляться покинути Мене, отримають від Мене надзвичайні Дари. В той час, як в оболонці Моєї Церкви побачать огидні так звані “чудеса”, зцілення і жести неправдивого смирення та любові до людства, також побачать і Мої істинні чудесні втручання.

Через Мої Молитовні Групи Хрестового Походу Я буду виявляти присутність Святого Духа тим, хто насміхається та знущається над ними. Багато чудес буде даровано Моїм Молитовним Групам і тим, хто читає Молитви як дар, щоб допомогти Моїм улюбленим учням впоратися з релігійними переслідуваннями.

Переслідування, про яке Я говорю, в основному є духовним. Мої правдиві учні, і Я маю на увазі всіх християн, всіх конфесій, скрізь, з великим горем спостерігатимуть за великим обманом, який зійде на Католицьку Церкву. Католицька Церква прийме світський світ і оголосить, що смертного гріха більше немає. Гріх не будуть визнавати, і для того, щоб ввести в оману безневинних, їм скажуть, що увійти до Мого Царства не важко.

Сповідь у теперішньому вигляді припиниться. Людям скажуть, щоб вони просили спокутування в свій власний спосіб, а відтак багато хто взагалі не буде перейматися тим, щоб просити про Моє Пробачення. Вони не робитимуть цього, бо вони більше не визнаватимуть, що гріх скоєний свідомо, і тому Бог пробачить все. Це помилка, яка була передбачена, і яка приведе мільйони людей у вогонь Пекла, і їх будуть туди вести лжепророк і антихрист.

Незабаром всі язичницькі свята і фестивалі будуть включені до Католицьких Церков скрізь. Язичників і тих, хто ненавидить Бога, запросять до вівтарів перед дарохранильницями. Це свято оголосять новою формою Причастя – всі Божі діти об’єднуються для того, щоб поважати вірування один одного і права людини. Вас, Мої послідовники, попросять виявити повагу до тих, хто хоче знищити Мою Присутність у Святій Євхаристії. Вас звинуватять в анти-християнстві, якщо ви не приймете поганства. Ось як вас всіх будуть обманювати. Ось як Я, Ісус Христос, буду зневажений. Вони зроблять те ж саме в школах, щоб позбутися християнства. Вони зроблять те ж саме в політичних колах, коли буде знищено все, що пов’язано зі Мною. Жодна інша релігія не буде мішенню для такої ненависті. Християнство, через те, що воно є Істиною, буде знищено.

Ви не усвідомлюєте того, що, ставши добровільними учасниками цього нечестивого осквернення, ваші душі стануть затьмарені, і з часом ви відмовитеся від власного спасіння.

Якщо ви зрадите Мене, Я пробачу вас. Якщо відречетеся від Мене, Я пробачу вас. Але коли ви зневажите Мене і присягнете на вірність звірові, ви станете цілком відокремлені від Мене і для вас буде неможливим прийняти Моє Милосердя.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.