• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

922. Горе тим християнам, які покинули Мене на користь нью-ейдж язичництва

Вівторок, 24 вересня 2013 р. Божого, 22:44

Моя ніжно улюблена донечко, кожна жива душа має потужний інстинкт шукати Бога у своєму житті. Тим, які знаходять Любов Божу в її найбільш чистому виді даний цей Дар, через їхнє смирення і прийняття того факту, що вся Слава належить Богові.

Язичники, з іншого боку, в своєму прагненні духовного миру, шукають Створення Істинного Бога, а не їхнього Творця. Замість того, щоб представити себе Богу, Моєму Отцю, Всемогутньому, Творцю всіх речей, вони лежать розпростертими перед фальшивими ідолами, враховуючи чудеса, які Він він створив для світу, – землю, сонце, місяць і зірки.

Вони поклоняються цим великим чудесам, а потім вірять, що роблячи так, вони отримають великі сили. Вони шукають форми духовного просвітлення, яке, як вони сподіваються, принесе їм задоволення і мир. Тоді багато хто, через медитацію і йогу, відкривають свій розум і душу, щоб дозволити духові зла розбестити їх. Вони помилково вірять, що якась інша сила, інша, ніж та, яка походить від Бога Всевишнього, може принести їм мир, якого вони жадають.

Знайте тепер, що є тільки один Бог. Будь-яка інша форма поклоніння рівнозначна поганству. Неважливо, що вони говорять або як вони виправдовують свої вчинки, вони запрошують сатану захопити їхні душі, і як тільки він отримає до них доступ, він і демони, яких він посилає, не залишать ці душі в спокої. Вони будуть мучити ці душі, наповнювати їх брехнею і робитимуть так, щоб вони вірили, що наділені даром. Деякі вірять, що вони можуть зціляти інших, через такі практики, як Рейкі, тоді коли те, що вони роблять замість цього – це заражають інших, в тому числі невинних. Коли язичники співають, щоб притягнути духовні дари, вони говорять, що це приносить їм мир. Хоча багато вірить в це, знайте, що за короткий період часу, як тільки злий дух ввійде в їхні уми, вони почнуть хвилюватися і не знайдуть ніякого перепочинку. Вони постійно шукають всякого задоволення відчуттів, і все, що вони натомість отримають, це темряву душі.

Поганство приносить страшне занепокоєння, і в країнах, де погани взивають до неправдивих богів, вони накликають на себе Гнів Мого Отця. Багато таких душ не розуміють, що вони роблять, але впізнаєте їх по тому, як вони прикрашатимуть свої тіла, вважаючи себе священними посудинами в очах неправдивих ідолів, яким вони стверджують, що поклоняються. Буде відсутня любов, смирення або особиста жертва заради блага інших, тому що вони поклоняються тільки почуттям. Вони не розуміють, що їхні душі це дар від Бога, і тому вони віддають їх в прагненні досконалості, якої їм ніколи не досягти.

Під час Попередження Я пробуджу в цих душах Істину про те, Кому вони належать. Моліться, щоб вони прийняли Мою Руку Милосердя. Горе тим Християнам, які покинули Мене на користь нью-ейдж язичництва. Це ті, які не бажають Мого Милосердя і вважали б за краще займатися нісенітницею, тому що вона живить їх самолюбство, коли вони вірять, що мають силу контролювати духовні справи. В той час, як вони шукають особистої досконалості таким чином, вони повністю від’єднують себе від Бога. Роблячи так, вони відкривають двері лукавому, який спокусить і загіпнотизує їх через привабливість забобонних обіцянок, які призводять до того, що їхні душі стають безплідними, де Любов Божа не може процвітати.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.