• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

920. Чотирма частинами світу Я називаю чотири великі імперії – США, Росію, Європу і Китай

Вівторок, 24 вересня 2013 р. Божого, 11:18

Моя ніжно улюблена донечко, чотирма частинами світу Я називаю чотири великі імперії – США, Росію, Європу і Китай. Всі передбачені пророцтва будуть стосуватися цих сил, навколо яких відбуватимуться всі потрясіння в релігійних і політичних структурах.

Сирія і Єгипет, через заворушення в їхніх країнах, стануть прискоренням більш великої війни, в яку будуть втягнуті чотири великі держави. Кожна з цих держав буде пов’язана, для того, щоб створити єдиний режим, який будуть використовувати для управління світовим багатством і населенням.

Релігійна війна матиме ключове значення для цього контролю, а призначені керівники в Моїх Християнських Церквах будуть подолані і знищені під час підготовки до приходу звіра, який контролюватиме всі чотири імперії. Жодному з правителів, хто кидає виклик Божому Слову, або хто намагається знищити Його дітей, Бог не дасть влади забрати силою тих, чиї імена записані в Книзі Життя.

І хоча Я говорю про християн і про те, що вони повинні залишатися вірними Мені, Я також звертаюся до євреїв, тому що їхній заступник, Архангел Михаїл, буде наглядати за ними і допомагатиме їм витримати переслідування, яке їм також доведеться терпіти, як обраному народові Божому.

Божий План був створений і всі ангели та святі на Небесах готуються зараз, щоб допомогти Мені в Моїй Місії всіх об’єднати і захистити тих, хто любить Мене, від великого обману, який був розроблений, щоб обманути світ. Ніколи раніше злодіяння проти Бога ще не були настільки узгоджені людським родом, як сьогодні.

Ще ніколи смертна людина не була здатна нанести так багато страждань, через захоплення влади, щоб контролювати світ, так як в даний момент часу в історії. Велике переслідування Божих дітей, створене сатаною, разом з добровільною підтримкою злих, жадаючих влади чоловіків і жінок, на посадах великої влади, розгортається перед вашими очима. Проте багато хто з вас не може бачити, тому що вас обманули.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.