• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

917. Чотири потужні імперії виступатимуть як основне джерело воєн

Субота, 21 вересня 2013 р. Божого, 12:22

Моя ніжно улюблена донечко, у світі станеться багато подій, оскільки влада лжепророка зростає, і кожен, хто наважиться виступити проти нього, буде проігнорований, навіть у найвищих рядах Моєї Церкви.

Політичні розбіжності виникнуть у чотирьох частинах Землі. Політичні розбіжності приведуть до поділу землі на чотири частини. Чотири потужні імперії виступатимуть як основне джерело воєн. Посиливши свою владу, ці імперії контролюватимуть багато частин світу, але не всі, оскільки це не буде дозволено Моїм Отцем.

Кожна з цих країн боротимуться одна з одною, хоча вони будуть стверджувати, що співпрацюють. Оскільки недовіра буде зростати, кожна з них намагатиметься перевершити іншу, і тоді спалахне битва. Вони знищать багато частин своїх бідних країн. У людей, якими вони керуватимуть, залишиться мало влади, демократія там висітиме на волосинці.

Це саме ці безневинні та страждаючі люди, яким буде даний Захист Божий, якщо вони мають Печать Живого Бога. 

Ніколи не недооцінюйте цей безкоштовний Дар від Бога. Печать Живого Бога захищатиме вас від фізичної і духовної смерті під час воєн. Будь ласка, роздайте її якомога більшій кількості людей в кожній країні.

Єгипет і Сирія будуть втягнуті в боротьбу за владу, яка матиме наслідки для Ізраїлю. Ворогів у євреїв є багато. Всі війни, які націлені на ці дві країни і включають їх в себе, приведуть до фінальної битви, в якій візьме участь Ізраїль, і вони страждатимуть від найгіршого геноциду з часів Другої Світової війни.

Занепад і відродження Єрусалиму були передбачені, і ці битви повинні відбутися перед здійсненням пророцтв.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.