• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

915. Відмовляйте цю особливу Молитву Хрестового Походу, щоб посвятити всіх тих, хто вам близький, аби Я міг покрити їх Своєю Дорогоцінною Кров’ю

Середа, 18 вересня 2013 р. Божого, 23:30

Моя ніжно улюблена донечко, Я прошу, щоб усі ви відмовляли цю особливу Молитву Хрестового Походу, щоб посвятити всіх тих, хто вам близький, аби Я міг покрити їх Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Молитва Хрестового Походу (122) Для посвячення Дорогоцінній Крові Ісуса Христа:

„Дорогий Ісусе, я прошу Тебе посвятити мене, мою родину, друзів і країну під Захист Твоєї Дорогоцінної Крові.

Ти помер за мене, і Твої рани – це мої рани, коли я з вдячністю приймаю страждання, які я терпітиму напередодні Твого Другого Пришестя.

Я страждаю з Тобою, дорогий Ісусе, коли Ти намагаєшся зібрати усіх Божих дітей у Своєму Серці, щоб ми мали Вічне Життя.

Покрий мене і всіх тих, хто потребує Твого Захисту, Своєю Дорогоцінною Кров’ю. Амінь.“

Все, що вам потрібно робити, це довіряти Мені, і Я буду захищати тих, хто закликає до Мене заради спасіння своєї та інших душ.

Йдіть та приготуйтеся до Судного Дня. Я благословляю всіх вас, і Я дарую вам силу, щоб ви продовжували віддано молитися Моїми Молитвами Хрестового Походу.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.