• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

914. Під час Мого Другого Пришестя Я буду судити кожну людину, яка залишиться живою на Землі на той час, відповідно до того, що вона зробила для Слави Бога

Середа, 18 вересня 2013 р. Божого, 17:08

Моя ніжно улюблена донечко, коли Я сказав, що Я прийду знову, щоб судити живих і мертвих, Я мав на увазі саме це. Перший Суд має бути виконаний, і під цим Я маю на увазі, що під час Мого Другого Пришестя Я буду судити кожну людину, яка залишиться живою на Землі на той час, відповідно до того, що вона зробила для Слави Бога. Мій Суд буде суворим, оскільки Моє Милосердя, до того часу, вже буде вилите на землю.

Ті з вас, хто до кінця залишатиметься непокірними, через вашу відмову від Мене, хоча Істина уже буде вам відомою, будете відкинуті від Мене. Ви ніколи не приймете Моє Милосердя, незалежно від того, як Я закликатиму до вашого спасіння. Ваше заперечення і ненависть до Мене принесе вам вічне страждання, і Я проливатиму гіркі та скорботні сльози за вами. О, як ви жадатимете комфорту Землі, хоча ви там даремно змарнували свій час у нечестивій гонитві за гріховними насолодами і владою, і де ви пригноблювали інших. Земля здаватиметься вам давно втраченим раєм, коли ви кричатимете до Мене про допомогу в глибинах темряви.

Ті з вас, хто любить Мене, але чиї душі були затьмарені гріхом, не повинні боятися, бо Я охоплю вас Своїм Милосердям, коли ви цього попросите. Всі грішники будуть врятовані, як тільки вони спокутують себе в Моїх Очах, незалежно від того, якими би тяжкими не були їхні гріхи.

Живі, які перебувають в Моїй Благодаті, будуть піднесені до Мого Славного Раю. До їх числа належить кожен грішник, будь-якого віросповідання, будь-якої раси, які покликали Мене, свого Спасителя, Сина людського, і всі ті, хто просив Мене врятувати їх.

Я підніму мертвих, тих, хто був очищений у глибинах Чистилища, а також тих, хто терпеливо очікує в Небесах, коли наступить цей Великий День. Всі інші будуть вигнані.

Ваш час на землі був визначений Моїм Отцем, і цей день досі невідомий Мені, але Я кажу вам наступне. Ви, з цього покоління, будете зібрані і взяті до Мого Нового Раю, коли Небо і Земля стануть одним цілим.

Ви отримали час на підготовку, тому використайте його належним чином, щоб ви могли мати Вічне Життя і розділити його зі своїми близькими. Тепер Я прошу вас присвятити кожну кохану людину, вашу родину, ваших друзів і ваші країни Мені, щоб Я міг покрити їх Захистом Своєї Дорогоцінної Крові.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.