• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

910. Мати Спасіння: Ці Медалі навернуть всі душі, які відкриті на Милосердя Мого Сина, Ісуса Христа

Субота, 14 вересня 2013 р. Божого, 16:10

О Моя дитино, так як Я любила Мого Сина, з тої миті, коли заглянула в Його прекрасне Обличчя, так само Я люблю і всіх Божих дітей як Своїх власних.

Я — Мати Божа, але Я також Мати всіх Божих дітей, бо Я пообіцяла допомогти їм в момент їхнього остаточного спасіння. Мій Син, коли Він коронував мене на Моїй Коронації в Небесах, надав Мені право стати Матір’ю дванадцяти племен — дванадцяти народів в Новому Єрусалимі.

До світанку того дня Я, як Мати Спасіння, шукатиму душі скрізь і привертатиму їх до Мого Сина. Я допомагаю Йому у цьому важкому завданні, і так само, як Моє Серце переплетене з Його Серцем, Воно також переплетене і з серцями тих, хто справді любить Мого Сина.

Як ваша Мати, я люблю всіх Божих дітей. Я відчуваю таку ж саму любов до кожного з вас, яку будь-яка мати відчуває до свого маляти. Я бачу Божих дітей так, ніби всі вони були б просто маленькими дітьми. Я відчуваю їх біль. Я страждаю з Моїм Сином, коли Він дивиться на грішників, які відкидають ту Любов, яку Він має до них. Як Він мучиться через них, і як багато сліз Я тепер проливаю, коли спостерігаю як зростає нещасність людини через поширення гріха. Втім, у світі ще живе багато любові. Ця любов, коли вона чиста, буде протистояти темряві і, наче маяк, вона привертатиме душі до себе. Саме в такий спосіб Бог діятиме, для того, щоб просвітити людство. Він буде використовувати любов тих, хто любить Його, щоб привести до Себе інші душі.

Мій обов’язок — запропонувати якомога більшій кількості грішників шанс спасти свої душі. Я роблю це через видіння, які видно, коли Я з’являюся, щоб запалити віру грішників у всьому світі. Зараз Я роблю це шляхом надання Медалі Спасіння.

Моя дитино, як Я вже сказала, ця Медаль має бути доступна для світу через тебе, і на основі вказівок, які ти від Мене отримала. Ці вказівки відомі тільки тобі.

Ці Медалі навернуть всі душі, які відкриті на Милосердя Мого Сина, Ісуса Христа. Це приведе до спасіння мільйонів.

Дякую, діти, що відкрили свої серця Мені, вашій Мамі, і що виявляєте слухняність Моєму улюбленому Сину, Ісусу Христу, Спасителю людства.

Ваша Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.