• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

909. Доктрина темряви – велике відступництво, яке виникне в лоні Моєї Церкви – опуститься наче великий густий туман

Субота, 14 вересня 2013 р. Божого, 03:00

Моя ніжно улюблена донечко, Я Є Голос серед вас, Який намагається бути почутим серед тих лідерів, які поширюють відступництво, і які правлять в чотирьох сторонах світу.

Доктрина темряви – велике відступництво, яке виникне в лоні Моєї Церкви – дуже скоро опуститься наче великий густий туман на всіх християн, які нічого не підозрюють. План придушення Істини вже розпочався, і невдовзі перекручена версія Мого Святого Вчення стане ясною для багатьох з вас. Але тоді, коли вони поміняють Правду на брехню, Святий Дух підніметься проти Моїх ворогів. Моє Світло все ще буде видно серед усього замішання, яке світові завдадуть лідери найбільшого за всі часи відступництва. Вони не заспокояться, допоки світ не стане як язичницький, без любові до Мене, Ісуса Христа.

Світський світ буде вважатися єдиним, тим, де кожну людину будуть заохочувати слідувати своїм похотям та бажанням. Будуть докладені всі зусилля, щоб ослабити Присутність Святого Духа. Вони заперать Мої Страждання на Хресті і значення необхідності заслужити Спасіння, хоча воно буде дано кожному, хто спокутує свою провину переді Мною, і хто просить Мого Милосердя. Вони не лише насильно годуватимуть Божих дітей брехнею про Мене і Моє Вчення, але й переслідуватимуть тих, хто поставить під сумнів цю брехню.

До тих, хто зсередини кине виклик лідерові Моєї Церкви, поставляться безжалісно і до них не виявлять ані краплі милосердя. Ті з вас, хто приймає псевдовчення від тих, хто каже, що представляє Мою Церкву, і знає в своєму серці, що вони не можуть походити від Мене, Я допоможу вам. Я втішу вас, коли буду вести вас. Ви ніколи не повинні заперечувати Істину і піддаватися тим, чия жага до влади означає, що вони брехатимуть в Моє Ім’я, якщо зможуть залишатися на вигідних умовах з Моїми ворогами. Ваша віра пройде справжнє випробування.

Я приходжу тепер, щоб принести вам Істину, лише тому, що вам буде відмовлено в Істині. Коли це станеться, вам не буде дозволено проголошувати Істину іншим душам, які не можуть вижити без неї.

Моліться про Милосердя для своїх власних душ і тих, кого Мої вороги заведуть у серйозну помилку.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.