• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

902. Мати Спасіння: Буде проголошена нова жорстока світова війна

П’ятниця, 6 Вересня 2013 р. Божого, 18:46

Моя дорога дитино, Я повинна, за дорученням Мого Сина, Ісуса Христа, відкрити, що війни, які зараз розгорнуться на Близькому Сході, будуть передвісниками великої битви, оскільки буде проголошена нова жорстока світова війна.

Як це розриває Пресвяте Серце Мого бідного страждаючого Сина. Ненависть, що наповнює серця тих лідерів, яким прості люди довірили відповідальність керувати своїми країнами, поширюватиметься.

Вони зрадять свої власні народи. Мільйони будуть вбиті, і багато країн будуть в це втягнуті. Ви повинні знати, що душі тих, хто буде вбитий, і хто не винен ні в якому злочині, будуть врятовані Моїм Сином.

Швидкість цих воєн зросте і як тільки чотири частини світу приймуть в них участь, буде проголошена світова війна. На жаль, буде використовуватись ядерна зброя, і багато хто постраждає. Це буде страшна війна, але вона не триватиме довго.

Моліться, моліться, моліться за всі безневинні душі і продовжуйте молитися Мою Пресвяту Вервицю тричі на день, для того, щоб полегшити страждання, які принесе Третя Світова Війна.

Дякую, Моя дитино, що ти відповіла на Мій заклик.

Знай, що на Небесах в цей час великий смуток, і Я з важким серцем приношу вам ці погані новини.

Ваша Мати

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.