• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

895. Я вибрав дванадцять простих чоловіків, неосвічених і необізнаних в Святому Писанні, які були бідними рибалками

Неділя, 1 вересня 2013 р. Божого, 11:08

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я ходив по Землі і входив до Божих Храмів, щоб відкрити Правду, на початку до Мене ставилися терпляче. Багато священиків були здивовані Моїми знаннями і Мною, смиренним Сином теслі. Таким чином, вони уважно слухали, оскільки Я пояснив більше того, що від них очікувалося, як викладено в Книзі Мого Отця.

З віку дванадцяти років я знав, в чому полягала Моя Місія, і Я почав повільно, не розкриваючи надто багато, до потрібного часу. Я знав, що Мені потрібно було підготувати світ до Приходу Месії. Я також знав, протягом короткого періоду часу, що Церква Мого Отця на Землі відкине Мене і скаже, що Я шахрай.

Я вибрав дванадцять простих чоловіків, неосвічених і необізнаних в Святому Писанні, які були бідними рибалками. Чому Я це зробив? Я знав, що знання, які Я їм дам, будуть прийняті так, як є. Без будь-яких попередніх знань Святого Писання, вони, тому, не будуть порівнювати Моє Вчення із Святим Писанням і не намагатимуться знайти помилку, уважно досліджуючи його. Це означало б, що багато із них не мали б в собі мужності, щоб поширювати Правду. Їх висміювали ті, які були на високих місцях у Церкві, які стверджували, що неосвічені люди не гідні бути обраними Богом, щоб поширювати Його Святе Слово над ними. Звичайно, з їх освітою в питаннях духовності і позицією в Церкві Бога, Бог вибрав би тільки Свою Церкву для поширення Доброї Новини. Вони не зрозуміли, що Бог вибирає тільки смиренних і неосвічених таким чином, бо вони не сперечаються. Вони не ставлять під сумнів і вони не бояться бути відкинутими, бо вони не знають кращого. Запам’ятайте, Бог не вибирає тих, які возвеличують себе перед іншими. Цього ніколи не може бути.

Ось чому тебе, Моя дочко, ненавидять в Моїй Церкві на Землі. Ось чому вони розривають Мої Послання на шматки і висміюють їх. Саме тому вони знущаються над тобою, тому що тебе не вважають гідною поширювати Моє Святе Слово. Як вони засмучують Мене. Ненависть, яку ти побачиш, буде в основному впливом Католицької Церкви. Вони ніколи не визнають, що може бути посланий пророк, який не має знань про Пресвяту Біблію або Моє Вчення. Вони говоритимуть, що ти поширюєш єресь. Вони кажуть це тому, що вони настільки далекі від Мого Вчення, що почали вірити в свою власну брехню. Знайте, що Мій пророк кінця часів був відправлений, а не вибраний, бо цього не могло бути, оскільки ця, Остання Місія, була створена Моїм Отцем, Який посилає тільки Своїх власних.

Я попереджаю тих з вас, які висміюють Мене, принижуючи ці Послання – Моє Святе Слово, ви повинні прийти до Мене зараз, в Святій Адорації, негайно, кожного дня, поки ви не почуєте Мій Голос. Тільки тоді Я зможу взяти вас і показати вам, що Мені потрібно від вас у цей вирішальний час у вашому служінні Богу.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.