• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

890. За кожний злий вчинок війни і терору, Бог вижене їх і вразить до смерті

Вівторок, 27 серпня 2013 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, світ незабаром терпітиме страшні війни і ненависть буде поширюватися та заражати багато народів. Безлад і поділ будуть присутні в більшості країн і люди будуть тоді знати, що часи неймовірно змінилися.

Буде відчуватися глибоке тривожне занепокоєння і людям буде важко зрозуміти, кому довіряти. Ось як сатана заражає Божих дітей, коли він налаштовує одного проти іншого. Тільки ті, що вірять в Істинного Бога знайдуть розраду, бо вони знатимуть, що їхня віра і любов до Мене будуть зберігати їх сильними.

Ви повинні старанно молитися, щоб обман, який спустився, який є причиною багатьох воєн, був розкритий, як те, чим він є – спробою викликати глибокий поділ і ненависть з ціллю контролю. Мій Отець покарає гнобителів, бо вони заподіюють руйнування і біль безневинним людям. Вони можуть вбити і покалічити багатьох, але вони будуть повалені Моїм Отцем за їх злодіяння.

Ті, хто вважає, що вони можуть створювати війни та обдурювати світ, не отримають багато часу, щоб похвалитися своєю злою діяльністю. Їх доля вирішена. Втручання Руки Бога буде видно в кожній частині світу. За кожний злий вчинок війни і терору, Бог вижене їх і вразить до смерті.

Війна, створена рукою людини, руйнує життя плоті. Покарання Мого Отця припиняє наділення Даром Спасіння життя душі.  

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.