• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

887. Цей вогонь буде також скинутий на ворогів Землі і тих, хто переслідує цих Двох Свідків

Субота, 24 серпня 2013 р. Божого, 23:15

Моя ніжно улюблена дочко, ти і всі ті, хто був благословенний Істиною, повинні знати, що гнів сатани збільшується проти цієї Місії. Його зухвале втручання призвело до того, що він зараз втретє об’явив себе фізично перед тобою. Він стогне від болі, але не може витримати Моє Світло, яке присутнє в тобі.

Ти повинна отримувати необхідну тобі силу, через промовляння Святого Розарію, для того, щоб запобігати його нападам на тебе. О, якби душі могли бути свідками того, що Я дозволяю тобі терпіти заради цієї Місії, вони б знепритомніли від шоку.

Ті, які ображають Мене під час Мого приготування до спасіння душ, будуть відкинуті, в той час як ця боротьба посилюється, перш ніж антихрист буде представлений світу. Коли ви стаєте слухняними і не ставите під сумнів нічого, що Я вимагаю від вас, Я можу врятувати більше із вас і вирвати вас із лещат обману, який буде посіяний у ваших умах лукавим.

Ви не довіряєте Мені захистити вас? Хіба ви не знаєте, що коли ви приймаєте Благодаті, які Я даю, щоб допомогти вам витримати біль відхилення, то вони не мають сенсу, якщо душа, яка їх приймає, має застереження або сумніви? Я не можу наповнити вас силою, мужністю і Даром Святого Духа, якщо ви зіщулюєтеся і ховаєтеся. Ви повинні бути відкритими до Мого Заклику, Моєї Любові, Моїх Дарів.

Печаті, що містяться в Книзі Одкровення, вже відкриті. Тепер, коли вони відкрилися, вогонь боротиметься з вогнем. В той час, як вогонь ненависті вивергається, коли звір готується, вогонь буде вилитий на Землю Моїм Отцем. Це буде не просто духовна війна. Земля сколихнеться, розколеться і вогонь спалить її, коли Мій Батько нанесе покарання, щоб Він міг затримати дії злої групи.

Могутності Мого Отця слід боятися тим, які сліпо слідують за брехнею, яка заподіяна світу лукавим. Він відплатить за кожний злий вчинок, здійснений будь-ким з вас, – свідомо чи несвідомо – коли ви засвідчуєте свою повагу ворогам Бога. Влада, дана Моїм Двом Свідкам – Християнській Церкві і Дому Ізраїля – означатиме, що вогонь буде литися з їхніх вуст, оскільки вони поширюватимуть Полум’я Святого Духа. Цей вогонь буде також скинутий на ворогів Землі і тих, хто переслідує цих Двох Свідків.

Не недооцінюйте боротьбу за душі, бо вона буде жахаючою для тих, хто відкидає Слово Боже. Ті, які підтримують його, будуть захищені, щоб їх проголошення Істини могло бути дане тим, котрі не мають уявлення про те, що сталося з людством.

Ось чому ви повинні прийняти Мої Благодаті, щоб надати вам силу, якої ви потребуєте для боротьби у Моїй Армії, щоб Я міг покласти край злу.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.