• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

884. Я мушу попередити світ про велику кількість фальшивих пророків, які в цей час намагаються заглушити Мій Голос

Четвер, 22 серпня 2013 р. Божого, 23:05

Моя ніжно улюблена дочко, Я мушу попередити світ про про велику кількість фальшивих пророків, які в цей час намагаються заглушити Мій Голос.

Я послав низку пророків, усіх з різними місіями, щоб підготувати дітей Божих. Ці Послання, що стосуються кінцевих часів – єдині справжні Послання в своєму роді, саме в цей час, бо Я ніколи би не заплутував дітей Божих.

Ці Послання ніколи не повинні порівнюватися з іншими, які поширюються скрізь, прямо зараз, для того, щоб суперечити Моєму Святому Слову. Може існувати лише одна Книга Істини – тільки Я, Ісус Христос, Агнець Божий, можу розкрити Її зміст.

Тих з вас, хто вірить в Мене, можна так легко обманути. Ви повинні знати, що неможливо, щоб існували інші послання, які суперечать цим, і де стверджується, що вони походять від Бога.

Ви Мені довіряєте лише так трохи? Чи ви обіймаєте Мене так, як Я того бажаю, з повним і відкритим серцем? Я закликаю вас з любов’ю і турботою. Я не намагаюся звернутися до вашого розуму. Я закликаю вас через ваше серце, і Я притягую вашу душу до Себе. Коли ви відчуваєте Мою Присутність в цих Посланнях, то немає жодної необхідності шукати схвалення чи підтвердження від когось.

Я Той, Хто Я Є. Я стою перед вами, як це й мало бути, зараз. Мій Отець ніколи не дозволить Мені розкрити зміст Книги Одкровення кому-небудь іншому, окрім сьомого посланця, тому що цей день настав.

Багато справжніх провидців дали світу Слово Боже в минулому, і жахливо страждали за це. Багато хто досі отримує розраду від Мене, і Я продовжуватиму спілкуватися з ними, бо Мені потрібні їхні страждання і молитви. Вони Мої обрані душі, і кожен має свою роль у спасінні інших душ.

Ця Місія є останньою. Я навчаю вас берегти Моє Слово, зараз, в теперішній час. Тільки Моє Слово, дане вам через ці Послання, проведе вас через переслідування. З ними Я приношу вам велику Благодать. Ви ніколи не повинні ображати Мене, забруднюючи їх, коли ви оспорюєте Моє Слово, коли ви порівнюєте Мої Послання з вигадкою, створеною фальшивими пророками.

Вам ніхто не потрібний, щоб вести вас до Мого Великого Милосердя. Ви повинні зосередитися лише на цих Посланнях і залишатися вірними Моєму старому Вченню зараз, бо воно – ваша рятівна благодать.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.