• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

883. Моє Друге Пришестя не може відбутися, поки не буде викорінено зараження гріха

Середа, 21 серпня 2013 р. Божого, 18:05

Моя ніжно улюблена дочко, оновлення та очищення Землі тепер почалося, оскільки Мій час наближається. Моє Друге Пришестя не може відбутися, поки не буде викорінено зараження гріха, через очищення, яке потрібне на цій Землі.

Оскільки Земля буде очищена, душі кожного віросповідання будуть занурені в оновлення духу, і багато хто витерпить страшну духовну битву. Вони не зрозуміють, що вони переживають, але Я дозволю це через Моє Милосердя. Для того, щоб стати гідними стояти переді Мною і отримати Дар Вічного Життя в Новому Раю, душі мають спочатку бути очищені.

Це очищення відбудеться на Землі для тих, хто житиме під час переслідувань антихристом, а також для тих, хто переживе перехід в Новий Рай. Водночас Земля почне своє оновлення, і все зло буде усунене, крок за кроком.

Будьте вдячні за те, що Мій Отець не втратив Свого Терпіння і що Він не карає Своїх дітей згідно з тяжкістю їхніх гріхів. Будьте вдячні також за те, що Він зараз просто не повертається спиною і не забирає ті душі, які справді люблять Його з цієї Землі, яка своїм беззаконням огидна Йому.

Мій Отець наполегливо продовжує, бо Його діти є Його Творінням, і Він не дозволить, щоб їх забрав сатана. Люцифер був настільки заздрісним, що коли Мій Отець створив людину за Своїм Образом і Подобою, він присягнувся боротися до останнього дня, щоб повернути людину проти її Творця.

Мій Отець втрутиться, з Любові, для того, щоб зробити сатану безсилим. Кожна спроба сатанинської версії Триєдиного Бога, що складається з лжепророка, антихриста і злого духа буде зупиненаЦя битва буде потворною, несправедливою до багатьох душ, які будуть занадто слабкі, щоб боротися за звільнення з хваткою зла, але вона буде виграна Всемогутнім Богом.

Ви всі повинні звернутися до Мого Отця та благати Його спасти ваші душі і захистити вас, щоб ви не пішли за звіром на шляху до вічних мук.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.