• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

879. Мати Спасіння: Їм потрібно буде знайти місця притулку, щоб вони могли забезпечувати щоденні Меси і Святу Євхаристію

Субота, 17 серпня 2013 р. Божого, 16:45

О Мої дорогі діти, як сильно журиться Моє Серце через страждання, яке незабаром чекає на священиків в Католицькій Церкві.

Так багато дорогоцінних служителів Мого Сина, єдиним бажанням яких є служити Богові і приводити душі на правильний шлях до спасіння, прямують до зустрічі з випробуваннями такої величини, що багато відпадуть в страху. Багато хто будуть сліпими до Істини і приймуть великі зміни в Церкві і вітатимуть їх, помилково вважаючи, що вони призначені для блага всіх. Ті, які розпізнають обман, що буде представлений католикам, тікатимуть. Так боячись за свою долю, вони покинуть Церкву, бо вони будуть занадто слабкими, щоб протистояти такому злодіянню.

Ті священики, які відмовляться приймати фальшиве вчення, будуть звинувачені в єресі і багатьом публічно дорікнуть, за відмову підкоритись тим, перед кими вони відповідають. Багато хто буде відлучений від Церкви. Інші будуть закатовані. Потім будуть ті, які таємно вестимуть Церкву, – Церкву, даровану світу Моїм Сином.

Їм потрібно буде знайти місця притулку, щоб вони могли забезпечувати щоденні Меси і Святу Євхаристію. Вони будуть керовані Святим Духом, і вони будуть йти слідом за Залишком Армії Мого Сина, який залишиться нестримно відданим Його Вченню і Таїнствам до останнього дня.

Ви повинні розуміти, якщо у вас є які-небудь сумніви щодо достовірності цього попередження, що Мене, улюблену Мати Христа, використають для того, щоб приховати справжній намір тих сил, які проникли в Церкву Мого Сина на Землі. Мене використають як підставну особу Церкви, щоб відвернути людей від справжніх намірів цієї нечестивої групи. Для того, щоб переконати Божих дітей, що вони залишаються вірними істинному Слову Божому і традиції Католицької Церкви, вони створять церемонії, які, як вони скажуть, шанують Мене.

Вони будуть використовувати пророцтва Фатіми, щоб зневажити мій образ, представляючи світу великий обман. Вони використовуватимуть Мене для того, щоб осквернити Церкву Мого Сина, і все, що вони робитимуть, буде задом-наперед, відповідно до вимог лукавого.

Складаючи враження, що вони шанують Божу Матір, багато католиків будуть введені в помилкове відчуття безпеки. Це означатиме, що будь-які сумніви, які вони мали б в іншому випадку, коли вони стають свідками дивних нових поправок до Літургій і Таїнств, будуть миттєво забуті. Як же це приносить Мені велику печаль. Моє зображення буде навмисно використане, щоб ображати Мого Сина.

Сатана зневажає Мене. Він також боїться Мене. Щоб завдавати шкоди Моєму Сину, він, через ті душі, на які він впливає, піде на все, щоб осквернити Моє зображення через багато таємних ритуалів і чорних мес. Моя статуя буде прикрашена сатанинськими символами і Я буду зневажена в багатьох місцях Масонськими групами, які отримали контроль.

Моліться, моліться, моліться, діти, кожен день, за силу протистояти цьому злодіянню з мужністю. Не бійтеся його. Визнайте те, що армія сатани тепер контролює багато народів, в кожній частині світу.

Коли ви визнаєте це, тоді ви зможете отримати силу і рішучість, які вам потрібні. Коли ви просите про ці милості, через Молитви Хрестового Походу, ви можете і допоможете пом’якшити це зло.

Ваша люба Мати

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.