• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

877. Перший Суд вже близько, і Я відкину в бік нечестивців

Четвер, 15 серпня 2013 р. Божого, 21:57

Моя ніжно улюблена донечко, Я закликаю усіх Моїх учнів, які знають Істину, проявити мужність в ці скрутні часи для людства.

Час, коли війни одночасно спалахнуть у багатьох країнах, дуже близький. Коли ви почуєте про всі ці війни і побачите справжню жорстокість гнобителів, міцно об’єднаних один з одним, хто спричиняє ці війни, ви знатимете, що час Мого Другого Пришестя близький.

Більше з вас дізнається Істину, що міститься у Книзі Одкровення Івана Богослова, оскільки вона вам тепер відкривається. Не бійтеся, бо всі ці події повинні статися. Багато тих, хто не приймає ці Послання, роблять серйозну помилку, оскільки Книга Істини складається просто з деталей і таємниць, що містяться в Книзі Одкровення. Я, Агнець Божий, Є єдиною Владою, лише Я маю дозвіл від Мого Отця відкрити Печаті, що містяться в ній.

Якщо ви не вірите Книзі Істини, то ви не вірите Книзі Одкровення. Остерігайтеся. Ті, хто відкидає Книгу Одкровення, відмовляються від Мого Милосердя. Але Правда буде показана їм під час Мого Великого Попередження через Божественне Втручання, тому що інакше багато хто ніколи не пізнав би Мене чи не зрозумів би Великого Милосердя, яке Я приношу світу. Ви ніколи не повинні доповнювати Книгу Одкровення, намагатися трактувати її чи забирати з неї щось, щоб підлаштувати під ваші власні бажання, бо ви будете страждати за це. Коли ви чините такі речі, то ви втручаєтесь в Слово Боже. Ця Книга була обіцяна вам. Бог послав Свого сьомого посланця, щоб розкрити Істину. Прийміть це з довірою до Мене, інакше ви будете ходити наодинці, в невіданні про страшний обман, який спіткатиме тих, хто відкидає Слово Боже.

Багато, багато змін зараз відбудеться в світі, які ніхто не зможе не помітити. Релігії стануть безглуздям, оскільки мільйони приймуть поганську віру, яка, як їм скажуть, шанує Бога. Вам скажуть, що смирення та любов до бідних будуть причинами того,  чому оновлена та просвітлена церква проголосить новий початок. Наче агнців на заколення вас будуть вести в озеро вогню. Коли ви усвідомите жахливу мерзенність, в яку вас втягнули, може бути вже надто пізно. Коли ви шануєте звіра, він заразить вас, і згодом багато хто стане рабами.

Великі зміни в світовій політичній та медіа системах призведуть до великого поділу. Ті, хто вірний Богові у всьому з того, що було дано світові через Мене, Ісуса Христа, житимуть. Ті, хто відкидає Мене, не матимуть життя, бо вони стануть нездатними приймати Моє Милосердя. Моє Серце, хоч Воно через це буде розсічене навпіл, стане загартованим, і Моя Справедливість буде переважати.

Перший Суд уже близько, і Я відкину в бік нечестивців. Нове Небо і Нова Земля вітатимуть лише тих, хто прийняв Моє Милосердя. Багато хто скаже: “Бог Милостивий, Він ніколи не виявив би таку жорстокість”. Моя відповідь така. Землі, якою ви її знаєте, більше не буде. Натомість з’явиться значно більша, оновлена Земля, де дванадцять народів мешкатимуть поруч, в люблячій гармонії. Тільки ті, хто залишаться вірними Мені, і ті, хто не знає Мене, але прийме Мою Руку, коли Я доведу їм Істину під час Попередження, увійдуть у ворота. Потім Я їх закрию. Жодна інша людина не ввійде тоді, бо Мій Суд буде звершений. Весь смуток буде забутий, і нечестивці будуть кинуті в Пекло, де вони страждатимуть вічно. Людина ніколи не повинна недооцінювати Мою Велику Любов, Милосердя і Співчуття. Але вона також повинна боятися Моєї Кари, бо вона буде остаточною, коли остання сурма зазвучить у Великий День Господній.

І тоді все закінчиться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.