• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

865. Мої Пророцтва про прихід антихриста невдовзі здійсняться

Вівторок, 4 Серпня 2013 р. Божого, 23:16

Моя ніжно улюблена донечко, Мої Пророцтва про прихід антихриста невдовзі здійсняться.

День, коли ви всі повинні підготувати ваші будинки і звичайний режим молитв, вже перед вами, і всі, хто йде за Мною, мають бути готові приносити жертви, щоб допомогти Мені відкрити очі Божих дітей по всьому світу на це зло, яке переверне світ догори дриґом.

Так само, як кожного істинного пророка зневажали і сприймали як перешкоду, вас, Мої дорогі послідовники, вважатимуть набридливими, коли ви будете розкривати Істину. Очікуйте насмішок, знущань і зневаги в кожному куточку. Люди, які вас оточують, будуть вас залякувати, критикувати і прискіпуватись, навіть тоді, коли ви навіть не говоритимете з ними про Моє Слово.

Кожен впалий ангел і демон, які проникли на Землю в цей час, через слабкі душі будуть одразу звертатися до вас, щоб відмовити вас від цієї Праці.

Прийміть цю прикрість в Ім’я Моє, бо коли ви це робите, то даєте велику славу Богові, і це один з найбільших дарів, який ви можете Мені дати. Потім Я використовую ці ваші випробування, щоб перемогти сатану, рятуючи душі, яким судилося стати його.

Дуже мало хто розуміє Божественні Закони Неба і роль Хреста у вашому житті. Колись всі діти Божі зрозуміють, чому ці жорстокі діїї повинні бути перенесені. Продовжуйте виконувати завдання поширення Істини, ігноруйте ненависть, яку ви побачите, і ніколи не приймайте вказівок від тих, хто відкидає Мене.

Ваша хода до Нового Раю буде важкою. Але, навіть за допомогою невеликої армії, ви зможете подолати тяжкість покарань, яких антихрист завдасть світові. Ваше завдання – попередити інших про небезпеку прийняття законів Сатани на заміну Законів Бога.

Лише за Велінням Мого Отця Я можу взяти з Собою всіх, чиї імена записані в Книзі Життя, але хто присягне на вірність лжепророкові і з слухняним прийняттям, будуть введені в оману привабливістю антихриста.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.