• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

862. Гріховність зараз присутня у світі в масштабі, небаченого з часів Ноя

Четвер, 1 серпня 2013 р. Божого, 15:00 

Моя ніжно люба донечко, як Я прагну обійняти всіх вас, дорогі Мої послідовники і взяти вас у Мій Прихисток миру і безпеки. Як Я хочу, щоб Я міг взяти всіх вас і сховати від злочинів, які планують проти всіх Християн.

Гріховність зараз присутня у світі в масштабі, небаченого з часів Ноя, і вана наче невидима пелена, яка охоплює Землю. Вона настільки смертоносна, що дуже мало хто справді розуміє рівень витонченої хитрості, яка до цього залучена.

Але знайте – цей план, деталі якого будуть дані світові, створений тими, хто каже, що представляє Мої церкви на Землі, буде представлений вам, і від вас очікуватимуть, що ви приймете його. Тоді від вас вимагатимуть прийняти цей план, і вам не залишать жодного вибору. Те, що вас попросять зробити, поза всіма спотвореннями, зректися Мене, Ісуса Христа.

Я попереджаю світ, що коли ви намагаєтесь заперечити Мою Божественність, ви і всі, хто бере участь у цій хитрій змові, будете позначені як вороги Бога. Коли ви підтримуєте богохульні закони, то ви винні в гріху проти Бога.

Я продовжуватиму попереджувати вас, щоб відкрити вам очі на Правду, але Я не можу змусити вас залишатися вірними Мені. Я не можу змусити вас любити Мене. Ваша вільна воля належить вам, але якщо ви звернетеся до Мене і попросите Мене вести вас, Я відкрию вам очі на Істину. Коли ви приймете Істину, Я врятую вас.

Мої бідні послідовники, знайте, що коли світ обернеться проти Бога, Всемогутня Сила Мого Отця втрутиться і знищить Його ворогів одного за одним.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.