• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

793. Любов походить тільки від Мене. Ненависть – ні

Четвер, 16 Травня 2013 р. Божого 15:30

Моя люба донечко, людство може і буде врятоване Силою Любові. Я говорю про Божу Любов, яка тече у серцях людей. Божа Любов присутня у серцях усіх Його дітей, у тому числі й тих, хто заперечує Його. Саме ваша любов один до одного підтримуватиме вас під час випробувань, які на вас чекають попереду. Проявіть любов і милосердя до ближнього і будьте добрими до бідних, слабких і безпорадних, і Я зроблю вас Моїми навіки.

Ті з-поміж вас, хто брутально ставиться до інших, хто заподіює біль тим, ким керує, і хто злобно обговорює інших, будуть наче порожні посудини, яким нічого буде офірувати Мені. Ви повинні завжди сповідувати Моє вчення. Любов походить тільки від Мене. Ненависть — ні. Ті, хто твердить, що шанує Мене, і водночас лихословлять на адресу інших, хоча вони й стверджують, що зберігають Моє Слово і бережуть Моє Ім’я, вони насправді не шанують Мене. Вони ображають Мене, і їхня ганьба стане очевидною у Великий День.

Ніколи, на жодну хвилину, не думайте, що можна жити без любові до інших у ваших серцях, бо якщо ви не маєте любові до ближніх, то ви відкидаєте Дар, який був вільно даний усім дітям Божим. Якщо ви по-справжньому любите Мене, то будете ставитись до інших з любов’ю і повагою. Коли ж ви жорстокі до інших, висловлюєтесь про них погано або несправедливо їх критикуєте, то ви відкидаєте Любов, яку Я вам подарував. На її місці з’являється ненависть. Ненависть до іншої людини походить від сатани. Коли ви дозволяєте ненависті утвердитись у вашій душі, ви віддаляєтесь від Мене, і ви будете глибоко занепокоєні у вашій душі.

Коли ви любите іншого у Моє Ім’я, ви робитимете це через ваші слова, ваші вчинки та дії милосердя. Любов до Бога, яка живе у Його дітях, згідно з Його бажанням, може спасти людство. Любов перемагає зло. Сила сатани руйнується миттєво, коли ви виявляєте любов до тих, хто погано до вас ставиться. Ви повинні наполегливо працювати, щоб дозволити любові оповити вас, аби ви могли поширювати цю велику благодать іншим.

Любов породжує любов в інших. Любов приносить життя. Любов приносить прощення. Любов знищує зло. Без любові зло процвітатиме.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.