• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

79. Звірства Мого Розп’яття не відкривають людям так, як вони повинні бути відкритими

Субота 7 травня 2011 р. Божого 09:50

Багато душ покликані надати Мої Повідомлення для всього світу. Це буде тільки через добровільне очищення тих душ, які визначаються спроможністю розпізнавати.

Моя люба дочко, ви тепер повинні взяти Мій Хрест і допомогти Мені нести Його на шляху, який Я відобразив для вас. Моя дорогоцінна дочко, як ви постраждали в ці останні кілька тижнів. Я дозволив, щоб це відбулося, тому що це наблизило вас до Мого Святого Серця.

Багато душ покликані надати Мої Повідомлення для всього світу. Це буде тільки через добровільне очищення тих душ, які визначаються спроможністю розпізнавати. Іншими словами, якщо Я вибираю душу спілкуватися з Моїм Словом, то повідомлення будуть мати більший вплив. Вони (повідомлення) будуть мати більш незабутнє враження на душі. Вони будуть повні співчуття, але вони будуть розкривати Правду Моїх Навчань в первинному форматі (обсязі).

У мене немає часу на очікувану людьми вишуканість, спрямовану на слухання Мого Слова певним чином – в спрощеній (розбавленій) версії. Навіть Мої Страсті, Хрест, і звірства, скоєні людиною під Час Мого Розп’яття не виявляються світу так, як вони відбувались. Так, деякі з вас, діти Мої, зрозуміли жахливе ставлення до Мене – Вашого Божого Спасителя в руках людини. Сьогодні це ставлення до Мене проявляється, як і раніше, в знущанні, насмішках, проклятті, ігноруванні і насильстві наді Мною. Моя смерть вимостила шлях для спасіння ваших душ від вічного прокляття. Це залишається незмінним. Не видкидайте Дар Спасіння, бо без прийняття Істини, ви не зможете бути спасенні.

Почуйте це. Я Є Істина. Я Є ключем до вашого спасіння. На смертному одрі, навіть якщо ви проігнорували Мене, Мої Вчення, заперечували Моє реальне Існування, зверніться до Мене і попросіть прощення. Ніколи не буває занадто пізно, щоби повернутися до Мене і попросити Мене тримати вас за руку і дозволити Мені привести вас до Царства Мого Небесного Отця. Але це ви можете зробити тільки, поки ви ще живі на цій землі. Це ваш єдиний шанс бути приведеним до Вічного Життя. Потім буде занадто пізно.

Ваш улюблений Божественний Спаситель.

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.