• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

787. Моє Завітне бажання – щоб ви шукали душі молодих людей

Четвер, 9 травня 2013 р. Божого 22:45

Моя люба донечко, Моя любов до тих молодих людей, кожного народу, кольору шкіри і віросповідання, які не визнають Мене, – вічна. Мій смуток за цими Моїми маленькими душами – дуже глибокий. За них потрібно молитись, особливо зараз. Я обійму їх Своїм Милосердям, без вагань, якщо ви попросите Мене про це через цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового походу (106)

Про Милосердя для молодих людей, які не визнають Бога

Дорогий Ісусе, візьми під Свій захист душі цих Божих дітей, які не знають Тебе, не

визнають Твоєї Любові і не приймають Твоєї Обіцянки.

Вилий на них Свою Благодать Навернення і даруй їм Життя Вічне.

Будь милостивий до всіх тих, хто не вірить у Твою Присутність,

і хто не прагнутиме розкаятися за свої гріхи.  Амінь.

Моя люба Арміє Залишку, Моє Завітне бажання – щоб ви шукали душі молодих людей, агностиків і тих, хто не вірить у Бога. Вони – ваш пріоритет. Я прошу вас приводити під Мій Захист людей усіх народів, віросповідань, кольорів шкіри та релігій. Коли ви приведете до Мене такі душі, Я дам їм великі Дари, і обіцяю їх врятувати.

Важливо, щоб ви не ігнорували тих, хто не зацікавлений у своєму спасінні. Це – втрачені душі, за якими Я сумую, і Я йтиму за ними у кожен куточок, кожну щілину і кожну країну, допоки не зможу привести їх у Моє Царство.

Пам’ятайте це прохання. Пам’ятайте, Моє бажання – щоб ви звернулися до тих, хто не знає Мене і до тих, хто не хоче знати Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.