• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

780. Їх звинуватять у злочинах супроти Престолу Петра і публічно принизять у Моє Святе Ім’я

Четвер, 2 травня 2013 р. Божого 20:07

Моя люба дочко, Церкву покинуть багато ієрархів, багато з яких приймуть нове лжевчення, яке приведе їх у царство темряви.

Тими, хто залишиться вірним Мені, і хто відкине цю мерзоту, керуватиме Апостол Петро, який був Першим Папою Римським. Він буде провадити Мого любого Бенедикта, який, як і було передбачено, допоможе їм побачити Істину. Йому доведеться стати свідком жахіття, але його підтримають ті, хто присягнув на вірність Єдиному Істинному Слову Божому.

І так почнеться розкол. Ті, хто піде за хибним вченням, в якому Мене, Ісуса Христа, не будуть шанувати, буде розірваний на шматки звіром і його демонами. Ці невинні Мої слуги, які досі не прийняли ці Послання, зрештою тоді прибіжать до Мене по втіху. Мої пророцтва не обманюють, і дуже скоро багатьох з цих бідолашних душ проженуть від Святого Престолу. Їх звинуватять у злочинах супроти Престолу Петра і публічно принизять у Моє Святе Ім’я.

Я кажу це їм. Зберігайте спокій і будьте у мирі, бо коли ви будете йти за Істиною, то будете спасені. Ви не повинні ніколи приймати перекрученої доктрини, яка буде цілком порожньою перед Моєю Владою.

Ті, хто приймає брехню в надії, що виконує свій обов’язок, повинні розуміти, що перед вами буде важкий шлях. Ви маєте лише дві можливості вибору: залишатися у Світлі Бога або відвертатися від Моїх Святих Таїнств.

Незабаром багато з вас чітко побачать те, про що Я вас попереджав. Розкол буде порочним, і розв’яжеться війна між Істиною та брехнею. Це розвалить Католицьку Церкву, і вона стане схожою на купу каміння, однак Єдина Істинна Церква й далі буде високо здійматися, оскільки Мої вірні слуги створять Мою Армії Залишку. Вони будуть боротися до переможного кінця, захищаючи Святе Слово Боже.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.