• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

778. Буде введена нова форма Хреста

Вівторок, 30 квітня 2013 р. Божого 15:40

Моя люба дочко, Моя Влада ніколи не зменшиться, вона, як світло, яке блякне у густому тумані, але завжди буде видиме, навіть якщо буде зменшене до слабкого проблиску.

У час, коли світ знову змінюється, оскільки дух зла провокує розкол за розколом, лише Боже Світло підтримуватиме вас. Моя Присутність відчуватиметься тими, хто звернеться до Мене по допомогу, адже Я ніколи не залишу вас, особливо тоді, коли ви будете відчувати безнадію у всьому. Лише Істина допоможе вам витримати, коли брак милосердя, який очевидний сьогодні у світі, зросте, оскільки серця людей перетворяться на камінь.

Істина міститься у Святій Біблії. Це їжа, за допомогою якої людина може жити, і зараз, і в майбутньому. Дуже скоро буде неможливо придбати Біблію, оскільки багато країн, особливо в Європі, запровадять нові закони, які заборонятимуть усі книги, які пропагують Слово Боже.

У цей час пишуть лист, щоб звабити усіх служителів у Католицькій Церкві. Невдовзі усі Мої священики будуть поінформовані про зміни, які їм охарактеризують як такі, що призначені для блага Церкви.

Нові правила, які міститимуть внесення змін у молитви Святої Літургії, здадуться безневинними. Багато хто не надасть цьому значення, але вони стосуватимуться Святої Євхаристії і Моєї Присутності у Ній. Буде використано слово „вшановувати“, а усі церкви незабаром будуть позбавлені своїх скарбів. Вилучення церковних скарбів, у тому числі золотих Дарохранительниць, які замінять на дерев’яно-кам’яні, стане однією з ознак того, що вони збираються запровадити Нову світову релігію.

Церкви буде змінено усередині, а це спричинить осквернення вівтарів. Почнуть зникати Дарохранительниці, які містять Мою Святу Євхаристію, і дні шанування Моїх Пресвятих Дарів, добіжать до свого кінця.

Якщо ви зневажаєте Моє Слово зараз, ви будете плакати гіркими сльозами, коли це усе відбудеться на ваших очах. Невдовзі по тому одяг, який вбирають Мої священики, буде змінено і буде введена нова форма Хреста. Нова мерзенність не буде ґрунтована на простому хресті. Натомість він скрито зображатиме голову звіра.

Я прошу вас збирати зараз Мої Святі Хрести і зберігати їх у ваших домівках, разом зі Святою Водою. Я закликаю вас усіх дотримуватися Істини, яку Я вам уже передав. Окрім того, Я хочу, щоб ви довіряли Мені повністю. Ніколи не вірте, що Я залишаю вас на поталу лукавому. Я завжди залишатимуся біля вас. Я виллю особливе благословення на голови Моїх любих, вірних священиків, щоб тримати їх в обіймах Мого Пресвятого Серця.

Зберігайте ваші серця близькими до Мене та один до одного. Утішайте та зміцнюйте один одного, тому що ви повинні любити один одного більше, ніж будь-коли раніше, до та упродовж часів, що настають. Я – ваша родина. Ви – Мої. Ми будемо залишатися у єдності аж до миті, коли пролунає звук сурм, і буде оголошено, що Я, нарешті, явлю Себе, у Моєму Другому Пришесті. Тоді ви відчуєте радість та мир, який Я вам обіцяв. Тоді усі страждання закінчаться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.