• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

777. Ці Мої Слова ви почуєте знову в Останній День. Запам’ятайте їх

Неділя, 28 квітня 2013 р. Божого 17:40

Моя люба донечко, Я прийшов цього разу, щоб попередити тебе про зраду тих, хто оточує тебе у цій Місії. Багато хто буде змушений відвернутися від Місії, і ти ніколи не повинна тікати за ними. Я ніколи не біг за тими, хто переслідував Мене. Натомість Я запропонував Себе, як Агнця на заколення, щоб спасти душі.

Спостерігай тепер, як фальшиві лжепророки, підготовлені сатаною, невдовзі будуть прийняті у лоно тих, хто називає себе слугами Бога. Їхні пророцтва, які заперечують Істину, будуть використані для того, щоб зганьбити тебе. Хай ніхто ні на секунду не сумнівається, що Мої Послання, дані світові, щоб підготувати людство до Мого Другого Пришестя, не будуть розірвані на шматки.

Моя дочко, ти повинна ігнорувати ці перешкоди. Твоєю слухняністю Я зроблю тебе сильнішою, оскільки час не на твоєму боці, з метою гарантувати те, щоб усі отримали Благодать, яку Я виливаю на людство.

Мої істинні пророки, здебільшого, не знають Святого Письма чи пророцтв, які Я дав світові з Мого Милосердя. Їм не треба цитувати уривки з Біблії, тому що Я не прошу їх цього робити. Моє Слово дано таким, яким воно є. Моя Свята Біблія — Священна. Не дозволено вихоплювати з неї уривки для того, щоб обґрунтувати яке-небудь божественне одкровення. Коли Я даю Послання, пророк пише те, що Я йому диктую. Я ніколи не попрошу його дублювати фрагменти, дані світові Моїми апостолами.

Я більший за всіх, хто служить Мені. Моє Слово — Священне. Мої Дари дані вам, щоб підготувати ваші душі, і саме тому всі істинні пророки отримують молитви, які запалюють бажання з’єднатися з Моїм Серцем.

Переслідування, які ти повинна терпіти, триватимуть і стануть ще гіршими. І саме тоді, коли ти думатимеш, що більше не можеш терпіти, Я доведу світові Мою Божественну Присутність. Моя маленька, терпи гідно. Не захищай Моє Слово, як би це спокусливо не було, навіть якщо ти стоїш перед злою брехнею.

Ті, хто знає Мене, також знатиме, коли слова походять не від Мене, бо Я живу в їхніх серцях. Проте сатана такий підступний, що може імітувати Мене, але за лише одним винятком. Він ніколи не зможе визнати, що Я прийшов у плоті або, що Моє Тіло — присутнє у Святій Євхаристії.

Мій Дух зараз зростає і далі підніматиметься проти сил зла. Кожен демон буде знищений Моїми Ангелами, аж поки не залишиться жодного з них в Останній День.

Ці Мої Слова ви почуєте знову в Останній День. Запам’ятайте їх.

Я Є Початок і Кінець. Я прийшов, як і обіцяв, щоб принести вам Вічне Життя. Підніміться всі, хто вірує в Мене, і прийміть Істину. Прийдіть до Мене. Хай Воля Мого Отця царює над Новим Небом і Новою Землею. Радійте, бо Я несу мир і єдність всім, чиї імена записані у Книзі Життя. Мій останній Завіт — виконаний. Моє Царство прийшло. Встаньте і прийміть Руку Бога.

День, коли ви почуєте ці Слова, стане днем, коли ви дізнаєтеся Істину.

Не обманюйте себе, бо тільки Бог і Дари Божественного Одкровення можуть принести вам любов, мир, радість і навернення, яке очищує світ через ці Послання. Вони — Дар. Вони призначені для того, щоб показати вам істинний шлях до вашого законного спадку. Прийміть їх з милосердям і вдячністю у вашій душі.

Ваш Люблячий Ісус

Спаситель Людства

Bookmark the permalink.