• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

73. Навертайте інших при кожній можливості

Неділя 24 квітня 2011 р. Божого 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні має важливе значення Моє Воскресіння з мертвих для виконання Моєї обіцянки людині, що по Воскресінні Я допоможу всім вам піднятися до Світла Небес. Піднімайтесь зараз, всі ви, і прийдіть до Мене і до вашого спасіння.

Мої діти, необхідно навертати інших при кожній можливості. Чим більше ви поясните і чим більше ви покажете слабким душам любов у ваших серцях, тим кінцевий результат буде досягнутий при наверненні іншої душі. Я надаю вам велике Благословення. Це дуже особливий подарунок від Мене і засвідчує акт великої милості з вашого боку.

Навернення, Мої діти, буде рятувати душі. Коли навернення відбувається, потім воно поширюється на друзів і знайомих цієї людини, яка була навернена. Навернення поширює навернення. Не має значення, чи сміялися над цим чи вважали що ви говорите дурниці. Це потребує багато хоробрості з вашого боку, Мої любі вірні послідовники. Але кожен раз, коли ви вставатимете і пояснюватимете Моє Вчення іншим, люди будуть слухати. У той час як деякі з них можуть посміхатися і вам здається – не приймають вас всерйоз, в глибині душі багато хто буде слухати те, що ви повинні сказати.

Коли Святий Дух діє через вас під час вашої роботи, отримувач буде відчувати порушення у своєму серці. Тим не менш, він не буде знати – чому. Тоді ви будете привертати його ближче.

Деякі люди будуть повільно реагувати, але будьте терплячі. Вони почнуть привертатися поступово. Спочатку вони будуть ставити вам запитання. Як правило – щось є правильно, а щось не так. Це і буде укоріненням навернення. Ніколи не залишайте поширення Правди Мого Вчення. Це не повинно бути зроблено на зразок проповідника. Скоріше це має бути дуже витончено. Навертайте інших у вашому повсякденному житті через звичайну розмову. Таким чином, люди будуть більш сприйнятливі.

Мої діти, ви будете почувати себе приголомшливими реакцією інших людей, особливо тих, хто проживає своє життя в запереченні і темряві. Їхня відповідь буде агресивною а тон – глузливий. Вас запитають, чи дійсно ви вірите в такі дурниці. Тоді ви будете зганьблені і ображені. Ваш інтелект буде поставлено під сумнів. Вас будуть звинувачувати в зверненні до релігії через особисті труднощі. Ви будете почувати себе ніяково час від часу і, можливо, буде важко захистити себе. Мовчіть в такій ситуації. Потім просто задавайте запитання, час від часу.

Запитайте такі душі: «Чому ви так вважаєте?» Чим більше запитань ви задаєте, тим більше ці люди почнуть оцінювати свої власні відповіді. Ви не зможете всіх переконати в Істині. Тим не менше, кожна спроба з вашого боку буде піднімати вас в Моїх Очах.

Ідіть, Мої діти. Навертайте в Моє Ім’я, і ви буде обдаровані багатьма, багатьма Милостями.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.