• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

69. Блуд приведе вас до Пекла

Вівторок, 19 квітня 2011 р. Божого, 23:50

Моя дочко, хоч світ у різний спосіб є поділений – на тих, хто живе простим і впорядкованим життям і тих, хто живе у багатстві та мирі; на тих, хто страждає через бідність і хвороби або є жертвою війни і на тих, хто при владі – усі вони будуть здивовані, коли стануть свідками майбутніх подій.

Багато з них побачать Божу Руку в екологічних катастрофах. Інші скажуть, що вони є ознакою Кінця Часів, в той час, як інші будуть говорити, що все це має відношення до глобального потепління. Але зараз, у цей час, найважливішим є зрозуміти наступне. Гріх, якщо він досягає безпрецедентного рівня, так чи інакше викличе руйнування вашого впорядкованого життя. Але коли це посилюється і ви є свідками цього у вашому сучасному світі, то можете бути впевненими, що такі катастрофи є з Руки Бога.

Бог, Предвічний Отець, вже реагував і діяв подібним чином. Тепер, коли наближається час знищення сатани та його послідовників, подальші екологічні збурення будуть розв’язані Богом в Його Милосерді. Він зробить це, щоб перешкодити сатані і всім його корупційним маріонеткам, які виділяють слину при перспективі багатства і слави, які сатана обіцяє їм через свій психологічний вплив.

Сатана вселяє злі помисли і агресію в слабких душах, які неспроможні протистояти його власному впливу. Такі люди мають спільні риси. Вони егоїстичні, одержимі світськими амбіціями і багатством, узалежнені від сексуальних відхилень і влади. Всі вони будуть в кінцевому підсумку в Пеклі, якщо і надалі продовжуватимуть прославляти антихриста, який збирається зробити себе відомим у світі.

Багато невинних людей не вірять в сатану, антихриста і навіть в Бога, Отця Всемогутнього. Так, вони закривають очі. Тим не менш, вони дивуються розвалу суспільства, в якому живуть. Вони не розуміють розпаду традиційних родин з моторошною швидкістю. Вони відносять це до хворіб сучасного суспільства. Чого вони не знають, так це того, що пріоритетом сатани є родина. Бо він знає, що коли руйнується родина, то суспільство теж руйнується. Багато хто розуміє це, бо це стає все більш очевидним в сучасному світі.

Подивіться також на сексуальну аморальність. Задумайтеся, наскільки суспільство було жахливо інфіковано цією розбещеністю. Хіба ви не розумієте, що сатана є відповідальним за кожен непристойний аморальний акт у світі. Для тих з вас, хто опинився в світі розбещеності, сексуальних збочень і зловживань іншими, і стверджують, що ці дії є джерелом розваг, а в деяких випадках і формою доходу, то ви повинні знати: це буде вашою перепусткою до вічного вогню Пекла.

Кожний розбещений статевий акт, в якому ви приймаєте участь, спалює ваше тіло і буде спалювати навіть тоді, коли ви будете в дусі, у вічності. Кожна частина людського тіла, якою ви зловживали через смертний гріх, буде найбільше страждати від болю у вогні Пекла. Чому ви цього хочете? Багато з вас, бідних та ошуканих душ, не розумієте, бо вам ніколи не говорили правду – правду, що Небеса, Чистилище і Пекло дійсно існують. Багато хто з Моїх висвячених слуг Церкви, через добрі наміри, не приділяють уваги цьому Вченню протягом дуже довгого часу. Як їм не соромно. Я плачу через їхні страждання, тому що багато з них самі не вірять в реальність Пекла. Як же вони можуть проповідувати про жах Пекла? Вони не можуть, тому що багато з них зробили вибір на користь простої відповіді: «Бог завжди Милосердний. Він ніколи не відправить вас до Пекла. Чи Він зможе?»

Відповідь є – ні. Він не зробить цього. Це вірно, тому що Він ніколи не може відвернутися від Своїх дітей. Але реальність є такою: багато, багато душ блокуються смертельними гріхами, які вони здійснюють і стають залежними від своїх гріхів знову і знову, знову і знову. Вони знаходяться в суцільній темряві, у звичному середовищі їхньої власної аморальності, яку вони вибирають, навіть, після смерті. Тому вони не можуть бути спасенними. Вони вибрали цей шлях з власної вільної волі, Дару від Бога, в яку Він не може втручатися. Але сатана може. І він це робить.

Виберіть за вашим бажанням свій шлях життя: стежку життя до Бога, Отця Предвічного, до Неба, або у вічний вогонь Пекла, до сатани, шахрая. Не існує, Мої діти, яснішого способу пояснити вам наслідки. Саме через Мою Любов і Співчуття маю навчити вас Істині.

Це Послання повинно вас трохи налякати, бо якщо б Я не виявив вам наслідків, які на вас очікують, Я не розкрив би Моєї Справжньої Любові до вас усіх.

Надійшов час повернутися обличчям до свого майбутнього не тільки вам самим, але й тим друзям, родичам і близьким, на яких ви маєте вплив через свою власну поведінку. Поведінка породжує поведінку. У випадку когось невинного, ви через своє невігластво можете мимоволі направити і звести його на шлях вічної темряви.

Подбайте про свою душу. Вона є Даром від Бога. Вона є всім, що ви візьмете з собою в майбутній світ.

Ваш Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.