• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

665. Я прошу, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу (92) про Благодать Наполегливості

Неділя, 06 січня 2013 р. Божого, 17:50

Моя ніжно улюблена дочко, саме завдяки Святому Духові, чужі між собою люди зі всього світу зараз відповідають на цей заклик Небес.

Це може бути тільки завдяки силі Святого Духа, що так багато тисяч душ зійшлися разом з любов’ю в серцях, щоб слідувати за Моїми Молитовними Групами Хрестового Походу.

Ви одразу будете знати, що місія від Бога є справжньою через велику кількість людей, які покликані і які об’днуються в одне ціле в Моє Святе Ім’я. Без жодних питань. Без жодних претензій щодо грошей. Без жодних суперечок. Всі просто поєднуються в любові до Мене. Завдяки відповіді багатьох душ на Мої Молитви Хрестового Походу в багатьох країнах, Я даю їм тепер це Благословення.

Мої улюблені учні, ви приносите Мені велику радість і втіху. За вашу вірність і наполегливість, які ви показали, Я благословляю вас Даром Святого Духа.

Починаючи з цього дня на кожне завдання, за яке ви беретесь, щоб допомогти Мені врятувати душі перед Моїм Другим Пришестям, Я дам вам особливу благодать, яку ви негайно розпізнаєте. Це Благодать Наполегливості перед обличчям незгод.

Я прошу, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу (92) про Благодать Наполегливості:

„О, дорогий Ісусе, я прошу Тебе про Дар Наполегливості. Я благаю Тебе, обдаруй мене милостями, яких я потребую, щоб дотримуватись Твого Найсвятішого Слова. Прошу Тебе, звільни мене від будь-яких остаточних сумнівів. Я прошу Тебе, наповни мою душу добротою, терпеливістю і наполегливістю. Допоможи мені зберегти гідність, коли мене ображають в Твоє Святе Ім’я. Зроби мене сильним і покрий благодаттю, щоб я не зупинявся, навіть тоді, коли втомлений, коли мені бракує сил і коли стою перед лицем всіляких скорбот, які чекають на мене попереду, коли я невтомно працюю, щоб допомогти Тобі врятувати людство. Амінь.” 

Ідіть, Мої дорогі послідовники і знайте, що Моє Серце переповнене любов’ю і радістю, тоді як Я засвідчую вашу любов, коли ви відповідаєте на Мій Заклик.

Я люблю вас. Я покриваю вас Моєю Дорогоцінною Кров’ю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.