• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

652. Діва Марія: День, коли Я привела в світ Спасителя, змінив долю людства

Понеділок, 24 грудня 2012 р. Божого, 18:00 

Моя дитино, день, коли Я привела в світ Спасителя, змінив долю людства.

Я любила цю маленьку дитину з такою пристрастю, як і будь-яка інша мати. Але Мій Отець дав мені особливу благодать. Це була благодать захисту. З самого початку Я захищала Мого Сина іншим способом. Я знала, що Він був обіцяним Месією, і тому Мені була дана дуже особлива відповідальність, хоча Я не мала жодного уявлення про величину, яку ця відповідальність передбачає.

Не було дано Мені зрозуміти з початку, що Мій Син, Спаситель, посланий Богом, щоб врятувати людство від вогню пекла, буде вбитий. Ця частина Моєї місії прийшла як страшний шок і Мій біль неможливо описати, таким він був сильним.

Я страждала через Мого Сина, в Ньому і з Ним. Навіть сьогодні Я відчуваю Його біль і смуток через невіру в Існування Мого Сина в сучасному світі. Моїм обов’язком, як Матері Спасіння, полягає в тому, щоб допомагати Моєму Синові в Його плані врятувати душі.

Це є час повені; час для швидких і раптових змін. Коли спалахнуть війни і велика війна виникне з попелу, Божий план прискориться в своєму темпі, щоб пробудити Його Присутність серед всіх народів і всіх рас.

Моя дитино, Я благаю вас молитися Пресвяту Вервицю, в той час, як Я плачу сьогодні. Мої сльози, яких ти стала свідком, є за ті дущі, які не визнають Мого Сина. Саме ті християни, які говорять, що вони приймають Ісуса Христа, як Спасителя, але які Його ображають, не молячись Йому, засмучують Його найбільше.

Поширення атеїзму немов страшна епідемія, що охоплює землю. Бог не був забутий, замість цього Його Існування свідомо ігнорується. Його Закони заборонені у ваших країнах. Його Церкви не поважають. Його священні слуги надто несміливі і недостатньо відважні, щоб проголошувати Його Святе Слово.

Земля тепер зміниться як фізично, так і духовно. Очищення почалось. Битва буде вестися між тими, хто слідує за лукавим і між Божою Залишковою Церквою.

Ті, які вірні Моєму Синові, завжди мають кликати Мене, вашу улюблену Мати Спасіння, щоб Я могла присвятити вас Моєму Улюбленому Сину, для того, щоб дати вам настільки необхідні благодаті. Ви повинні бути готовими наче воїни Ісуса Христа. Вашу броню потрібно укріпляти, тому що ваша роль як у хрестоносців і вам доведеться марширувати проти великої жорстокості та несправедливості.

Ідіть в мирі, діти і перебувайте в щоденній молитві, оскільки починаються зміни, щоб спасіння людства могло звершитись.

Все буде зроблено відповідно до Святої Волі Мого Отця, через Його Єдиного Сина, Ісуса Христа. Вам, Мої діти, хто просить Мене про допомогу, буде надано великий захист для ваших народів.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.