• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

646. Я помер за вас. Через це ви мусите зараз довіряти Мені

Середа, 19 грудня 2012 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я мушу тебе попередити про те, що критика буде посилюватись проти тебе і Мого Слова, яке дане тобі в цей час.

Ти не повинна дозволяти сумнівам чи відволіканням зупинити тебе від розповсюдження кожного слова, яке Я даю тобі. Людина ніколи не повинна сумніватися в пророцтвах, переданих від дня Мойсея. Жодне пророцтво не містить неправди.

Зараз, коли Я розкриваю світові таємниці і Мої плани стосовно людства, що були приховані від вас дотепер, не відвертайтеся. Тому що Я представляю вам зараз багато подій, які ще є попереду, про які ви, Мої учні, повинні бути проінформовані, щоб ви підготувались до Мого Славного Повернення.

Нехай ніхто не позбавляє себе дару вічного життя, яке Я даю. Ті з вас, кому пощастить увійти до Нової Ери, коли Небо і Земля стануть одним цілим, повинні йти Дорогою Правди.

Зараз настав час для справжнього випробування і перевірки вашої віри в Мене, вашого Спасителя. Незабаром вас будуть насильно змушувати відкинути Мої Послання. Будуть докладені всі зусилля щоб змусити вас відмовитись від Мого Слова і оголосити Правда єрессю.

Зосередьтеся зараз на Моєму Народженні. На Вченні, яке Я дав людству, щоб вони могли навчитися, як підготувати свої душі. На Жертві, яку Я зробив Своєю Смертю на Хресті, щоб врятувати душі.

Я помер за вас. Через це ви мусите зараз довіряти Мені.

Я  – Світло, яке осяює дорогу, по якій ви повинні йти. З кожної сторони цієї дороги злі духи будуть вас шарпати, мучити вас і намагатися змусити вас піти назад, тим самим шляхом, яким прийшли і в темряву. Вони робитимуть це через глузування інших, які будуть розривати вас на шматки через вашу вірність цим Посланням.

Ви мусите залишитись в безмовних роздумах, читати Моє Слово і відчуваючи Мою Присутність. Дозвольте Моєму Святому Духові заспокоїти ваше серце і відчуйте, як вас огортає Моя Любов. Коли ваш біль посилиться, через цю Місію, знайте, що ви перебуваєте в повній єдності зі Мною, вашим Ісусом.

Ніколи не здавайтеся. Не відкидайте Моєї Руки Милосердя. Дозвольте Мені обійняти вас, щоб дати вам мужність, яка потрібна для продовження цієї дороги зі Мною аж до дня, коли Я прийду, щоб винагородити вас.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.