• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

645. Сатана буде зв’язаний під час Мого Царювання і більше не буде обманювати Божих дітей

Середа, 19 грудня 2012 р. Божого, 12:30

Моя дорога улюблена дочко, світ повинен знати, що Ера Миру буде кульмінацією Моєї Обітниці, де Я царюватиму над Новим Небом і Новою Землею. Це буде Духовне Царювання і Моя Церква, Новий Єрусалим, буде в мирі, а Моє Слово будуть чути серед всіх народів.

Сатана буде зв’язаний під час Мого Царювання і більше не буде обманювати Божих дітей. Це Царювання не буде символічним, але де Древо життя буде дихати Любов’ю і Миром, щоб всі, хто благословенний насолоджуватися Моїм Новим Раєм не переживали смерть, навіть тоді, коли сатана буде звільнений, хоч і на короткий час, в кінці цього періоду.

Мій План є у згоді з волею Мого Отця і жодна людина не має права перечити Божій Волі.

Не робіть помилки, ви повинні прийняти Слово Боже, яке міститься в Книзі Мого Отця, тому що якщо ви цього не зробите, то будете обмануті щодо пророцтв, даних людині від початку часів.

Йдіть лише Моєю Дорогою. Прийміть Мої Обітниці. Не сумнівайтесь в Мені, бо цим образите Мене. Ви або приймаєте Мене як свого Спасителя і довіряєте Мені повністю, або не робите цього взагалі.

Моє Слово є Правдою. Правда, коли вона прийнята кожною живою душею, буде ключем до свободи і до Воріт Мого Нового Раю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.