• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

644. Полум’я Мого Милосердя, наче Язики Вогню, незабаром зійде на кожну душу

Вівторок, 18 грудня 2012 р. Божого, 19:30

Моя дорога улюблена дочко, для кожного з Моїх послідовників надійшов час, щоб зрозуміти, що Моє Милосердя повинно прийматися без страху.

Я не прихожу, аби скривдити чи судити Божих дітей під час Попередження. Я прихожу лише для того, щоб підготувати їх, розкриваючи їм правду в їхніх серцях.

Лише довіряючи Моїй Любові та Божественності, ви можете відчути справжню радість і мир. Якщо ви дозволите, щоб страх захопив ваше серце, ви не зможете прийняти Мій Дар. Радійте, бо Я люблю вас всіх.

Час святкування Мого Різдва є важливий, адже все менше і менше країн терплять Моє Ім’я. Коли ви святкуєте Моє Народження, то ви визнаєте ваше власне спасіння.

Я дав вам Дар Свободи. Тепер поділіться з іншими Правдою без страху в ваших серцях.

Коли настане час для всього світу засвідчити публічну подію Мого Другого Пришестя, ви будете шкодувати, що не розповсюджували Моє Слово загубленим душам.

Будь ласка, приготуйте ваші серця і душі, щоб вони могли бути очищені в очікуванні Моєї Обітниці прийти знову.

Використайте цей час для молитви. Проведіть час з родиною і вашими близькими. Допоможіть тим, хто має фізичні і духовні труднощі.

Полум’я Мого Милосердя, наче Язики Вогню, незабаром зійде на кожну душу. Ви не повинні зупинятися через страх або бути занепокоєними. Все, про що Я прошу, це щоб ви були завжди готові.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.