• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

642. Влада смерті над людством буде остаточно переможена

Понеділок, 17 грудня 2012 р. Божого, 12:15

Моя дорога улюблена дочко, день, коли Я прийду, щоб повернути Мою Спадщину, обіцяну Мені Моїм Батьком, настане раптово.

В той час, коли Я готую все людство до цієї великої події, цей день прийде несподівано. Час, коли звір буде кинутий в безодню є близький, і тоді дванадцять народів будуть насолоджуватися миром і єдністю.

В той час святі на Небі, і всі ті, хто помер в Моїй Благодаті, повстануть з праведниками, які переживуть Скорботу. Всі воскреснуть і отримають Дар досконалих тіл, який переможе смерть, відому людству з часу гріхопадіння Адама. Вони будуть насолоджуватися миром і добробутом під Моїм Духовним Пануванням, допоки Моє Царство не буде передане Моєму Батькові.

Це буде перше воскресіння, яке буде супроводжуватися тисячею років царювання досконалої гармонії, відповідно до Божественної Волі Мого Отця.

В той час грішники, які відкинули Мене, страждатимуть. Друге Воскресіння невідоме людству, і його деталі не були відкриті нікому, окрім пророків Даниїла та Йоана Євангелиста.

Ці таємниці своєчасно будуть розкриті, бо на даний момент вони не є для вашого відома.

Сила Божа проявиться, коли боротьба за спасіння душ увінчається успіхом. Влада смерті над людством буде остаточно переможена. Це Моя Обітниця. Я виконаю пророцтва, встановлені Моїм Батьком.

Ті з вас, хто збентежений – не бійтеся. Тепер все в Моїх Святих Руках, але будьте впевнені, що все, що має значення – це прощення гріхів. Це відбудеться тоді, коли всі попросять у Мене про Дар Відкуплення. Це так просто.

Ваша любов до Мене принесе Дар Життя. Смерть, така як ви її знаєте, не буде мати влади над вами знову або впливу. Ваше майбутнє  – це те, що ви повинні вітати з радістю в своїх серцях, тому що це найбільший Божий Дар, і тільки гідні душі успадкують таке багатство.

Будьте в мирі. Довіряйте Мені. Любіть Мене. Це все, що має значення.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.