• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

639. Покора є чимось більшим, ніж просто прийняття страждань. Вона є потужним засобом для подолання зла

Четвер, 13 грудня 2012 р. Божого, 18:11

Моя улюблена дочко, дар покори треба заробити. Ніколи не можна його плутати з боягузтвом.

Саме через Мою Покору, сатана був обдурений і тому, втратив право здобути всі душі і проклясти їх на вічні муки.

Сатана зарозумілий, хвалькуватий, брехливий, повний самолюбства і ненависті. Боротьба за душі була виграна завдяки Акту Покори, коли Я, Цар людства, дозволив, щоб грішники, заражені ненавистю сатани, принижували Мене, катували Мене, зневажали Мене, висміювали і мучили Мене.

Для звіра покора є неможливою. Він знав про Божу силу і про те, як важко йому буде боротися з Його дітьми. Він очікував, що Я не лише проголошуватиму Слово Боже, але й покажу Свою Владу серед людей, представляючи їм Себе в піднесеному стані величності. Навіть тоді він був переконаний, що переможе Мою Місію.

Те, чого він не очікував, – це Моєї відмови засуджувати Моїх катів, або покори, яку Я показав. Моя відмова взаємодіяти з Моїми мучителями, привела до того, що у них не було влади наді Мною. Моє терпіння під час бичування, глузування, гоніння лише ще більше зменшило силу лукавого. Він ніколи не очікував цього і випробував все, в тому числі фізичні тортури, щоб змусити Мене відректися від людського роду.

Завдяки тому, що Я погодився на Свою смерть, жертву, яку вчинив Мій Отець, щоб дозволити Моє Розп’яття, людина була звільнена від гріха.

Це була перша переможна битва. Ось як буде вестися другий бій, щоб привести людство назад в Моє Царство, аби воно могло насолоджуватися вічним життям.

Він, звір і всі його впалі ангели, спокушають багато душ так, що більшість з них обмануті і не визнають Мого Існування. Багато є тих, які ведуть важку боротьбу, через спокуси, що розміщені перед ними, щоб ігнорувати в цей час Мій Заклик з Небес.

Потім, є ті, хто вдає з себе слуг в Моїй Церкві, і які разом з елітарною групою планують знищити мільйони людей. Вони будуть робити це шляхом блокування Мого Слова, а потім через фізичні переслідування. Їх остаточну зраду Божих дітей будуть бачити всі.

Душі, про які Я найбільш непокоюся, це ті атеїсти і молоді люди, яких не навчили Істині. Я закликаю вас всіх, хто впізнав Мене, вашого Ісуса, щоб ви привели їх Мені. Я оточу їх Моїм Світлом і Захистом і боротимусь з лукавим за ці душі аж до останньої секунди.

Мої хоробрі учні, ви мусите йти вперед і намагатися відкинути зло, яке вас оточує. Якщо ви контактуєте з тими, хто відчайдушно хоче зупинити цю Місію, то ви підведете Мене.

Ви можете запитати, чому ці люди так відчайдушно намагаються блокувати Моє Слово? Відповідь полягає в тому, що це завжди було так, де Я ходжу, де Я говорю і де Я присутній. 

Рухайтеся і тримайтеся поруч зі Мною. Моя Сила покриє вас, і ви будете захищені. Але не відривайте погляд від Мене, бо є багато тих, хто буде погрожувати вам, ображати вас, намагатися збити вас з пантелику. Коли ви почуєте зарозумілу, але безладну словесну пихату промову, спрямовану на вас, ви будете знати, що робити.

Коли ваші супротивники є дуже рішучими, намагаючись переконати вас, що це не Я, Ісус Христос, Цар людства, Який говорить з вами зараз, то ви будете знати, що Я дійсно присутній серед вас.

Я ходжу з вами, якщо ви триматиметесь поруч зі Мною. Ваше мовчання і відсутність реакції на ці глузування зроблять вас сильними. Хай ті, хто викрикують образи й глузують з Мого Святого Слова, роблять те, що вони роблять. Моліться відчайдушно за них, тому що вони потребують вашої допомоги. Думайте про це так.

Подивіться на всіх цих людей, мов би вони були зібрані разом в кімнаті і що вони наче лише маленькі діти. Коли ви дивитеся на маленьких дітей, ви відчуваєте глибоку любов через те, що вони беззахисні. Ви бачите їхню залежність від батьків та опікунів і відчуваєте що переповненні тією любов’ю, яку ви маєте до них в ваших серцях.

Деякі з цих дітей будуть вести себе згідно з тим, що їм сказали, щодо того, як правильно себе поводити. Інші продемонструють жорстокість по відношенню до других дітей. І хоча ви можете бути вражені їхньою поведінкою, ви знаєте, що мусите їх виправити, а потім покарати їх, якщо вони будуть продовжувати відмовлятися вести себе належним чином. Попри все, ви все ще любите їх, незалежно від того, що вони роблять, бо вони дорогі діти люблячих батьків.

Це те, що Мій Батько відчуває до всіх Своїх дітей. Неважливл, що вони роблять, тому що Він все одно любить їх. Але Він не дозволить деяким зі Своїх дітей знищувати інших Його дітей і покарає їх, але тільки так, щоб Він міг знову возз’єднати Свою Родину.

Коли ви молитеся за тих, хто ображає Бога і хто завдає шкоди Його дітям, то ви завдаєте жахливі страждання сатані, який послаблює владу над людиною, за яку ви молитеся.

Покора є чимось більшим, ніж просто прийняття страждань. Вона є потужним засобом для подолання зла. Молячись за тих, хто мучить вас, ви приносите Мені великий дар істинної любові. Особливої любові до Мене, вашого Ісуса.

Я буду продовжувати вчити вас, Мої учні, щоб ви залишилися сильними і вірними Моєму Вченню. Саме в ці часи великого відступництва Моє Святе Євангеліє і Мої Послання, що даються вам зараз, аби вас підготувати, мусять бути поширені по всьому світу в Моїй боротьбі за спасіння душ.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.