• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

631. Діва Марія: Як Мати Спасіння Я допоможу вам і вашим родинам посвятити себе Моєму Синові

Середа, 05 грудня 2012 р. Божого, 20:40

Моя дитино, будь ласка, скажи Моїм дітям, щоб вони звернулись до Мене, до своєї улюбленої Матінки, аби Я могла захистити їх в цей час сум’яття і лиха.

Моє Непорочне Серце є притулком, до якого ви мусите звертатися, щоб завдяки Моєму заступництву ви могли відновити свою віру і довіру до Мого Сина.

Я прийду вам на допомогу і Мої сльози любові та співчуття проллються за кожного з вас, і тоді ви знайдете мир у своєму серці.

З Моєю допомогою, якої ви повинні старатись шукати щодня, Мій Син дасть необхідну благодать, щоб ви стали гідними Його Великого Милосердя.

Ніколи не вагайтеся прикликати Мене, бо Мій Син дав Мені особливий дар.

Я допоможу вам підготувати вашу душу, щоб вона була приємною для Мого Сина.

Моя допомога зробить вас сильнішими і ви будете відчувати близькість до Мого Сина, яка дасть вам таку втіху, що ви повернетеся до Мене знову, щоб Я могла утримувати вас в безпеці.

Як Мати Спасіння, Я допоможу вам і вашим родинам, посвятити себе Моєму Синові, Ісусу Христу.

Ніколи не бійтеся Мого Сина, незалежно від того, наскільки сильно ви згрішили, бо Він завжди сподівається і чекає на те, щоб ви Його покликали. Його Милосердя є поза межами вашого розуміння.

Мої солодкі діти, ніколи не ускладнюйте молитву. Все, що вам потрібно зробити – це говорити з Моїм Сином і звертатись до Мене, щоб допомоти Мені привести вас до Нього.

Ваша Небесна Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.