• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

619. Бог Отець: Я пропоную вам найдосконаліше майбутнє

Четвер, 22 листопада 2012 р. Божого, 19:00

Моя найдорожча дочко, Світло Моєї Любові падає сьогодні на землю в надії, що серця Моїх дітей можуть бути розворушені.

Ті, хто Мене не знає, і багато тих, хто боїться наблизитися до Мене, ви повинні знати, що Я прагну взяти вас до Царства Мого Сина.

Я – Бог Любові, Бог, який заповів вам Дар Спасіння.

Ви не повинні відкидати цей Дар, адже він був даний людству, щоб воно знову могло об’єднатися і насолоджуватися Раєм, який Я створив для них з самого початку.

Це час для Господнього дня і ви, Мої діти, готуєтеся до цього великого дня.

Незабаром прийде час для Мого Божого Втручання, щоб ви могли бути врятовані, щоб ви могли увійти у ворота Царства Мого Сина.

Коли пророцтва, передбачені в Моїй Святій Книзі, почнуть збуватись, ви, нарешті, приймете Правду.

Правда, яку Я обіцяв людству на ці часи, зараз вам дається.

Ви можете запитати, чому Мені потрібно дати Моїм дітям Правду Мого Святого Слова ще раз?

Це тому, що так мало людей вірить в Моє існування в сучасному світі. Вони вже не звертають уваги на Мої Десять Заповідей.

Зарозумілість замінила покору серед Моїх Дітей, в тому числі серед багатьох священних слуг, які були призначені для того, щоб поширювати Правду. Багато людей ігнорують Правду Мого Слова, і навіть більшу кількість людей ніколи не вчили про сенс їхнього існування на землі.

Так багато душ зараз можуть бути відкуплені через Мою Любов, тому Я дав вам вказівки, через Мого Улюбленого Сина, про те, чого від вас очікую.

Прийміть Правду. Нагадуйте вашим близьким про Мою Велику Любов до Моїх дітей.

Як будь-який добрий Батько Я застерігатиму Моїх дітей, про небезпеки, які вони зустрінуть. Я ніколи не дозволю їм сліпо ходити в сіті брехні, яка впала на людство, мов рибальська сіть на зграю риб, що нічого не підозрює.

Я не дозволю тим, хто намагається перешкодити людям почути Моє Святе Слово, і тим, які намагаються знайти помилки в Слові Мого Сина. Також Я не занедбаю Свій обов’язок попередити Моїх дітей про кари, з якими вони зіткнуться, якщо вони продовжуватимуть ображати Мене своїм ставленням до інших.

Я – ваш Батько. Я несу відповідальність за те,  щоб зібрати Моїх дітей разом знову і використаю все необхідне, щоб врятувати Моїх дітей від кривди.

Сатана і його віддані послідовники використають кожну тактику і всі хитрощі, щоб не дати вам слухати Правду.

Я даю вам урочисту обітницю. Ви швидко будете взяті в Мої Обійми і під захист Великого Милосердя Мого Сина.

Битва за душі почалась, хоча для багатьох з вас це може не бути очевидним.

Щоб ви могли насолоджуватися Моїм Новим Раєм на землі, ви повинні прийняти Мою Руку, коли Я простягаю її до вас. Не бійтеся, бо Я покриваю Своєю Печаттю всіх тих, хто шанує Мене, їхнього Вічного Отця і Мого Дорогоцінного Сина.

Прислухайтеся до Мого Заклику. Будьте сильними. Закрийте свої вуха на шепіт звіра, бо він використовує ті душі, які забруднені гріхом гордині, щоб відібрати вас у Мене.

Я пропоную вам найдосконаліше майбутнє. Ви не повинні відмовлятися від цього Раю, бо це є ваша спадщина. Скільки з вас відкинули б спадщину великого багатства у світі? Дуже небагато. Не робіть помилки, відвертаючись від цього Подарунку.

Кожний, хто намагається зупинити вас, потребує ваших молитов, бо Я люблю всіх Моїх дітей.

Я, ваш Батько, забезпечу те, щоб Мій великий план проголосити Друге Пришестя Мого Сина, не був відкладений.

Прийдіть до Мене через Мого Сина, і ви не будете мати ні в чому потреби. Я люблю вас. Я плачу за багатьма з вас, занадто впертих, щоб побачити, що це дійсно заклик з Небес, обіцяний, аби підготувати вас до Нової Ери Миру.

Ваш Улюблений Батько

Всевишній Бог

Bookmark the permalink.