• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

610. Я урочисто обіцяю вам, що перехід буде швидким

Неділя, 11 листопада 2012 р. Божого, 18:00

Моя дорога улюблена дочко, важливо, щоб ти завжди пам’ятала, що коли ти страждаєш, то біль, який відчуваєш, є не лише твоїм. Ти терпиш Мій біль. Біль, про який Я говорю, не є тим болем, котрий Я терпів під час Мого Розп’яття, але той, з яким Я стикаюсь сьогодні, коли дивлюсь на людство і відчуваю його біль.

Люди страждають у світі через темряву їхніх душ. Страждають навіть ті, хто живе простим життям і які намагаються дотримуватись Мого Вчення. Вони можуть почуватися нещасними, коли з усіх сил намагаються любити один одного. Вони також страждають через сумніви, які переживають в своїй вірі.

Так багато людей не розуміють сенс вічного життя, чи того факту, що життя не закінчується, коли людина помирає на цій землі. Саме тому так багато не готуються до майбутнього життя.

Багато людей в минулому не підготувились належним чином і знаходяться або в пеклі, або в чистилищі.

Цьому поколінню дається Дар, який не отримували жодні інші покоління. Багато людей просто здійснить перехід від цього життя без необхідності переживати смерть, якою ви її знаєте.

Моє Друге Пришестя принесе зі собою цей незвичний Дар. Тому не бійтеся. Радійте, бо Я приходжу до вас, щоб принести вам процвітаюче майбутнє.

Думайте про це таким чином. Хоча ви будете терпіти деякі труднощі і вам доведеться стати свідками того, як Моє існування буде піддаватися критиці, це не буде тривати довго.

Я розумію, що багато хто з вас тривожиться, але Я урочисто обіцяю вам, що перехід буде швидким. Тоді, коли ви станете свідками Нового Єрусалиму, як він спускається на Нову Землю, Новий Рай, ви будете сповнені захоплення.

Жодні слова не в змозі описати цього прекрасного Творіння. Моє Серце розривається від Любові, коли Я думаю про те, з яким подивом ви і ваші близькі будуть реагувати на це. Це станеться тоді, коли таємниця остаточного завіту стане для вас зрозумілою.

Нарешті ясність Моєї Обітниці прийти знову стане по-справжньому зрозумілою.

Світ стане єдиною святою родиною і буде жити в згоді і єдності з Божественною Волею Мого Отця.

Коли відбудеться перше воскресіння мертвих, це буде час возз’єднання. Ті, хто були очищені на землі, через очищення, приєднаються до тих, які також були очищені в чистилищі, щоб жити в Новому Раю.

Багато чого зміниться, але всі ті, хто йдуть за Мною і приєднаються до Мене в Моїй Новій Ері Миру, в якій Я царюватиму через Своє духовне керівництво, знайдуть мир душі.

Нарешті страждання, під пануванням сатани на цій землі, більше не буде.

Будь-який біль, будь-яке страждання, кожна молитва, кожне ваше зусилля для того, щоб зібрати душі, що знемагають позаду, які опираються і борються весь час, будуть того варті.

Новий Рай готовий. Все що потрібно вам зробити – це підготувати свої душі і йти в напрямку воріт. Ті з вас, хто відкупить себе в Моїх Очах, отримають ключі, щоб відкрити ворота.

Будьте наполегливими під час цієї майбутьньої скорботи, бо це те, що має відбутися, як було передбачено в Книзі Мого Отця.

Ваші молитви полегшать багато з цього всього, і Мій Отець втручатиметься на кожному можливому етапі, щоб не дозволити аби Його дорогоцінним дітям причиняли злодіяння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.